szerda, december 10, 2025
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

Megint migráns bántalmazott szexuálisan egy kisfiút – Ezúttal Floridában

Április 13-án történt az eset, amikor is egy erdőben vetette rá magát a migráns a 13 éves áldozatára, akit az mentett végül meg, hogy 8 éves öccse a közelben volt. Hiába, ilyenek ezek a más kultúrájúak

Kérjük, támogassa adója 1%-ával a HVIM-et!
A szervezet valós, kézzelfogható eredményeiről itt olvashat.
Felajánlását az Azonosságtudat Alapítványnak küldje el!
Adószám: 18218082-1-07

A Fox 4 által megszerzett jelentés szerint egy migráns, név szerint Samuel Cobos április 13-án megtámadott egy 13 éves fiút az erdőben.

A jelentés szerint a 13 éves fiú és 8 éves öccse az erdőben, egy hátsó udvarban bújócskáztak. A dokumentumok szerint egy ismeretlen férfi, akit később Cobosként azonosítottak, odament a 13 éves fiúhoz. A migráns férfi megkérte a gyermeket, hogy érintse meg, de az nemet mondott.

A seriffhelyettesek szerint a fiú azt mondta a seriffhivatalnak, hogy

Cobos megragadta, és szexuálisan bántalmazta.

A bántalmazott verekedni kezdett, sikoltozott, és megpróbálta Cobos kezét megharapni,

“de a férfi ekkor csak még szorosabban fogta a gyermekáldozatot”.

A támadás után az áldozat a földön maradt, amíg öccse meg nem találta. A bántalmazott azt mondta a rendőröknek, hogy Cobos elfutott, miután meghallotta a gyermek öccsének jelenlétét a közelben.

A fiú azt mondta a rendőröknek, hogy félt és ideges volt attól, hogy azonnal bárkinek is szóljon. A rendőröket csak április 20-án értesítették, ekkor tudta meg a fiú családtagja is, hogy mi történt. A családtag azonosította be Cobost, és azt mondta, hogy az “Apachai” becenevet használja.


A jelentés szerint Cobost Englewood környéken találták meg, miközben füvet nyírt.

Cobos azt mondta a rendőröknek, hogy bújócskázott a fiúkkal, de tagadta, hogy szexuális kapcsolatot létesített volna a 13 évessel. Ezután azt mondta, hogy a tinédzser kezdeményezett szexuális kapcsolatot, és azt hitte, hogy a fiú 17 éves.

A kihallgatások és a bizonyítékok alapján a rendőrök letartóztatták Cobost egy 12 és 16 év közötti gyermek szexuális bántalmazása miatt.

10 év alatt megduplázódott a gyermekkorú bűnözők száma Németországban – de még mindig beengedik a migránsokat

Svájci igazságügyi szakértő kimondta: Igenis van migránsbűnözés!

(Fox 4 Now nyomán Szent Korona Rádió) 

Legfrissebb

A Hűség napja! – Sopronban emlékeznek meg Budaházy Györgyék a Rongyos Gárdáról

2025. december 13-án a 1921-es Sopron környéki népszavazásra emlékezendő...

Kitüntették a deviánsok Joe Bident

A volt amerikai elnököt kitüntette az LMBTQP-lobbi, ugyanis hűségesen...

Kategóriák

A Hűség napja! – Sopronban emlékeznek meg Budaházy Györgyék a Rongyos Gárdáról

2025. december 13-án a 1921-es Sopron környéki népszavazásra emlékezendő...

Kitüntették a deviánsok Joe Bident

A volt amerikai elnököt kitüntette az LMBTQP-lobbi, ugyanis hűségesen...

Donald Trump azt állítja, nem ígért Orbánnak pénzügyi védőpajzsot

Az amerikai elnök ellentmondott annak, amit egy lehetséges pénzügyi...

Idén is megemlékezett a HVIM és a Mi Hazánk a külhoni magyarok 2004-es elárulásáról

A 2004. december 5-i szégyenletes, kettős állampolgárságról szóló népszavazásra...

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55