kedd, február 17, 2026
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

Gangbang Jóskát rehabilitálja a Fidesz, miközben a hazafiakat üldözik (parlamenti felszólalások)

Balliberális hőbörgés kísérte Novák Előd vezérszónoklatát az általa évek óta szorgalmazott Pride-betiltás kapcsán. Eközben már az állami Hunyadi-filmben is öncélú leszbikus jelenet van, a Fidesz pedig rehabilitálja a Szabad Európa Intézet élére emelt Szájer Józsefet.

Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is 

A homoszexuális propagandafelvonulást támogató Vitézy Dávid főpolgármester-jelölt mögé beálló Fidesz pálfordulására a gyülekezési törvény módosításával azután került sor, hogy néhány héttel korábban közvélemény-kutató céggel telefonon kérdezték az embereket: „Szívesebben szavazna-e a Fideszre, ha betiltanák a Pride-ot?” Tehát elvtelen, szavazatszerző helyezkedésről van szó, nem kiszámítható gyermekvédelemről – mondta a Mi Hazánk képviselője, hozzátéve: azért Karácsony Gergely bánatában a szivárványos zászlaját félárbócra eresztheti.

Apáti István, a Mi Hazánk képviselője alaposan kiosztotta a vitában a balliberálisokat, és arra is rávilágított: ha nincs a teljesen elrontott, félresiklatott baloldali kormányzás 2006-2010 között, a Fidesz sose szerzi meg azt az első kétharmadot, amelynek révén megszerezte az összes többi kétharmados többségét is.

A devianciaturizmusért aggódott a perverz botrányáról elhíresült DK-képviselő, Gréczy Zsolt, a Mi Hazánk azonban nem kér belőlük. „Itt az ideje kiutasítani azokat a nagyköveteket, akik ezután is beleavatkoznak a belügyeinkbe, hiszen az ún. Pride egy politikai mozgalom” – hívta fel a figyelmet Novák Előd.

Kapcsolódó: Gréczy perverz fotói még pártja politikájánál is undorítóbbak – itt az újabb adag (18+!)

(Szent Korona Rádió)

Elutasította a parlament Novák Előd kezdeményezését a Becsület napjáról

1,1 milliós pénzbírságot kapott Novák Előd, mert leszedte az LMBTQP-zászlót

Kussolj náci kutya, megtalálunk! Üzente Novák Elődnek a kvótacigány momentumos

Legfrissebb

Még csak 14 éves, de már rendszeresen lopott a cigánygyerek

A V. Rómeó nevű cigánygyerek Júlia helyett inkább a...

Legalja: Győzike lányát ültették az amerikai külügyminiszterrel egy asztalhoz

Az alpári Győzikének még a lányát is sztárolják a...

Bíróság elé állnak a magyar nőket Szicíliában megerőszakoló migránsok

Szicíliában két magyar turista elfogadta a fuvart két marokkói...

Újabb telepeket építenek Jeruzsálem körül a zsidók

A hatnapos háború (1967) következtében jó ideig megmenekült Jeruzsálem...

Leragasztotta a kislány orrát és száját, hogy ne sírjon – Vádat emeltek a bölcsődei nevelő ellen

Nem ez az első eset, hogy ragasztószalaggal hallgattatta el...

Kategóriák

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55