péntek, április 18, 2025
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

Magyar buzeránsokat fogtak el gyermekpornográf felvételek terjesztése és zsarolás miatt (+ VIDEÓ)

A TEK fogta el azt a két szegedi férfit, akik gyermekpornográf felvételeket árusítottak. “Legnagyobb meglepetésünkre” a két gyanúsított buzeráns kapcsolatban él. De tudjuk, Puzsérék szerint aki nem bántalmaz gyereket, azt nem lehet elítélni pedofil hajlama miatt, szóval akkor most ők se bűnösök? Szerencsére a rendőrség még nem süllyedt erre a szintre, és elfogták a deviáns pedofilokat. A Magyar Jelen cikke alább olvasható. 

Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is 

Két szegedi és egy budapesti férfit fogtak el a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) gyermekvédelmi szakemberei gyermekpornográfia és zsarolás gyanúja miatt – írja az MTI. A KR NNI azt írta kedden a police.hu-n: a holland társhatóságtól még 2022 nyarán érkezett jelzés arról, hogy egy társkereső oldalon egy magyarországi felhasználó pénzért kínál gyermekpornográf felvételeket.

A közlemény szerint egyértelművé vált, hogy az illegális tartalmakat árusító felhasználó talált is egy magyar vevőt: a képeket és egy videót 10 000 forint ellenében küldött el neki, később azonban további összeget követelt tőle, kilátásba helyezve, hogy ha ezt nem teljesíti, akkor az ismerőseivel tudatja, gyermekpornográf felvételeket vásárolt. A nyomozók végül azonosították a szexuális tartalmú felvételeket megvásárló embert, egy 42 éves budapesti férfit; a rendőrök 2022 decemberében lefoglalták elektronikai eszközeit.

Homoszexuálisok kereskedtek a gyermekpornóval

Később a tiltott felvételek árusítója, egy 22 éves szegedi K. Sándor is „célkeresztbe került”. Az ő lakásán is kutatást tartottak a nyomozók, majd lefoglalták az ő, illetve az élettársa adathordozóit is. A vizsgálatok során ugyan nála nem, de élettársánál, a szintén 22 éves M. Zoltánnál több gyermekpornográf felvételt is találtak, mire azonban meggyanúsították volna, elérhetetlenné vált a rendőrök számára, így elfogatóparancsot adtak ki ellene, és hosszú ideig keresték. Az ügyben a közlemény alapján az hozott fordulatot, hogy idén március elején megtudták, a férfi egy szegedi lakóparkban tartózkodik.

A TEK segített az elfogásban

Mivel olyan információk merültek fel, hogy a férfinál és az élettársánál fegyverek lehetnek, elfogásukhoz a Terrorelhárítási Központ műveleti egységének a segítségét kérték. A rendőrök március 12-én fogták el a két férfit. A lakásban a nyomozók metamfetamint találtak és foglaltak le. Az egyik férfit pornográf felvétel kereskedelmével elkövetett gyermekpornográfia és zsarolás miatt hallgatták ki gyanúsítottként a nyomozók, míg társát gyermekpornográfia miatt. A lefoglalt droggal kapcsolatban kábítószer birtoklása miatt indult eljárás – áll a közleményben.

Ismételten “tanárérzékenyítést” tart a Szimpozion, ezúttal a Holland Nagykövetség anyagi támogatásával

Összenő, ami összetartozik: Pedofil hálózatot irányított az ismert LMBTQP-aktivista

(Magyar Jelen nyomán Szent Korona Rádió)

Legfrissebb

Rubio: ha napokon belül nincs előrelépés, Amerika kiszáll az ukrán-orosz békeközvetítésből

Ha nem jön létre béke az orosz-ukrán háborúban, "akkor...

Béke poraira: Jézusból nőt csinálnak a Narnia woke-verziójában

A Disney-féle gender-őrület újabb áldozata egy olyan könyvsorozat filmkivonata,...

Így pénzeli az EU a Magyarországon tevékenykedő balliberális és LMBTQP-ügynökszervezeteket

EUAID, avagy az EU "demokráciaexportja": több millió euróból fejthetik...

IV. Béla Emléktúra – Egy nap hőseink nyomában

Hatodik alkalommal szervezi meg a HVIM a IV. Béla...

Putyin a Hamász által elengedett orosz zsidónak: köszönd meg nekik, hogy itt lehetsz

Putyin a Kremlben fogadta azt az oroszországi zsidót, aki...

Kategóriák

Béke poraira: Jézusból nőt csinálnak a Narnia woke-verziójában

A Disney-féle gender-őrület újabb áldozata egy olyan könyvsorozat filmkivonata,...

Így pénzeli az EU a Magyarországon tevékenykedő balliberális és LMBTQP-ügynökszervezeteket

EUAID, avagy az EU "demokráciaexportja": több millió euróból fejthetik...

IV. Béla Emléktúra – Egy nap hőseink nyomában

Hatodik alkalommal szervezi meg a HVIM a IV. Béla...

Mindenki, de a dührohamokban kitörő gyerek az nem hibás

Meg persze a szülő se, mert úgy gondolja, hogy...

Az ország egyik legértékesebb erdejében tarra vágtak három hektárt

Az ország természetvédelmi szempontból egyik legértékesebb erdejében, a Bátorliget...

Ezért kell a legális fegyverviselés: Egy utas lőtte le a gépeltérítő niggert Belize-ben

Egy amerikai utas késsel fenyegetőzve térített el egy repülőgépet....

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55