kedd, április 28, 2026
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

A román szélsőségesek is területeket követelnek Ukrajnából

Diana Sosoaca román soviniszta, nem túl mutatós (értsd bűnronda) politikus levelet írt Vlagyimir Putyinnak, amelyben panaszkodott, hogy az Alkotmánybíróság nem engedélyezte az elnökválasztáson való indulását, emellett kijelentette, hogy „vissza akarja szerezni” az Ukrajnához tartozó, szerinte román területeket − írta az Ukrajinszka Pravda.

Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is 

Úgy véli, hogy kizárásának valódi oka az, hogy többször felszólított jó kapcsolatok kialakítására Oroszországgal, és azt mondta, hogy Románia „igazi diktatúrává” vált. A levélben úgy fogalmazott, hogy „vannak román területeink, amelyeket Ukrajna illegálisan birtokol az igazságtalan Molotov−Ribbentrop paktum miatt, amelyet felmondtak, ezért jogunk van megvédeni a románokat azokon a területeken, amelyeket vissza akarunk szerezni.”

Mellékesen jegyezzük meg, hogy a nő legnagyobb bűne, ha ronda. A román Központi Választási Iroda szombaton bejelentette, hogy egy korábbi alkotmánybírósági határozat alapján kizárja az elnökválasztásból az SOS Románia párt elnökét, Diana Şoşoacát, de nem azért, mert esztétikai kifogások merültek fel vele szemben, hanem Romániában tényleg a globalista elit vezetett diktatúrát.

(Index nyomán Szent Korona Rádió)

Románia elnökjelöltje területi követelésekkel állt elő Ukrajnával kapcsolatban

Legfrissebb

Kategóriák

Öregező cigányok: Egyikük 96, másikuk 92 éves férfit támadt meg és rabolt ki

Mindössze két nap telt el a két kísértetiesen hasonló,...

Németország lakosságának negyede migráns, és szinte minden napra jut egy késelés

Németország-szerte történtek késeléses támadások a múlt héten, az elkövetők...

Spanyolország demográfiai dilemmában a migránsok miatt

A komoly demográfiai dilemmát és romló gazdasági helyzetet azzal...

A választás tiszta volt, de a kampányt erősen befolyásolták külföldről

Miközben a magyarországi parlamenti választás lebonyolítását tisztának és átláthatónak...

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55