Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...
gyöngyösi anikó

Exkluzív: Beiratkozásról érdeklődött a gárdonyi iskolában a cigány nő, miközben emberkereskedelem miatt körözik (Frissítve)

Ahogy nemrég írtunk róla, emberkereskedelem miatt adott ki elfogatóparancsot a rendőrség Gyöngyösi Anikó ellen. Újabban a körözött nőszemély végigjárja a Velencei-tó környéki iskolákat, gyerekeket szólít le, a rendőrség pedig január óta nem tudta előállítani. Cikkünket folyamatosan új információkkal frissítjük.

Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is 

Rezzenéstelen arccal besétált a gárdonyi iskolába is például, ahol a beiratkozásról érdeklődött – írta az iskola igazgatója Facebook bejegyzésben, aki akkor még nem tudta, hogy körözik a nőt, most azonban mindenkit óvatosságra figyelmeztetett.

Helyi csoportokban figyelmeztetnek sokan, hogy a körözött személy az agárdi, gárdonyi és kápolnásnyéki iskoláknál jelent meg az elmúlt napokban, ahol gyerekeket szólítgatott le, egyesek szerint Gárdonyban már megpróbált elvinni gyerekeket. Az iskolák közelében ólálkodik, és állítólag a haját időközben átfestette feketére. Hiába, hogy többen látták a környéken, a rendőrség sajnos továbbra sem tartóztatta le.

Szintén helyiek beszámolója alapján március 4-én kedden a kápolnásnyéki CBA előtt árult ágyneműt még szőke hajjal, más szerint pedig ugyanazon a napon a gárdonyi Penny előtt akarta a járókelőkre rásózni az ágyneműit már fekete hajjal, egy másik cigány nő társaságában. Valaki pedig nemrég Válon látta valószínűleg, egy férfi társaságában, egy fehér Suzuki SX4-gyel, és szintén lepedőt árult.

A helyiek hiába értesítették a 112-t, rendre amíg telefonáltak, mindig elszaladt. Felfoghatatlan, hogy már mindenki látta szinte, csak a rendőrök nem. A gárdonyi lakosok már lassan azt fontolgatják, hogy saját kezükbe veszik az ügyet, és megkeresik a körözött nőszemélyt.

gyöngyösi anikó

A negyvenéves Gyöngyösi Anikó ellen emberkereskedelem miatt adott ki elfogatóparancsot a Székesfehérvári Törvényszék még január 22-én, a közlemény szerint Fejér vármegyében lényegében bárhol tartózkodhat. A körözési eljárást lefolytató gárdonyi rendőrök továbbra is várják azok jelentkezését, akik információval szolgálhatnak az emberrabló Gyöngyösi Anikó tartózkodási helyével kapcsolatban.

(Szent Korona Rádió)

Miskolc: Iskolából hazafele csapott le egy fiatalra egy csapat 16 éven aluli – A rendőrök elengedték őket

Rengeteg magyar településen kifogásolható a víz, 140 településen pedig ihatatlan

FSSPX

A kínai kommunisták szentelhetnek püspököt, az FSSPX nem

Miközben a Szentszék az elmúlt hónapokban rendkívüli szigorral lépett fel ...

Trón és Oltár

2026. 07. 24.

Irán Törökország Kurd

Törökország akadályozhatta meg az Irán elleni kurd felkelést

Abbász Aragcsi, Irán külügyminisztere szerint Törökország közbelépése akadályozta meg, hogy ...

Közel-Kelet

2026. 07. 23.

Telegram-posztjaink (2026.07.22.)

Egykori SZDSZ-es lett a Fidesz új frakcióvezetője; migráns gyilkolt meg egy német fiatalt; Trump kiáll tömeggyilkos cionista barátja, Netanjahu mellett

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 22.

Telegram-posztjaink (2026.07.21.)

Új vezetőt választott a Hamász; megszüntette a Tisza a Hazajárót; leállították az FSZB AI-alapú kémprogramját

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 22.

Telegram-posztjaink (2026.07.20.)

Polgár Judit nem lesz köztársasági elnök; a kommunista migráns polgármester letartóztatná a zsidó miniszterelnököt; hamarosan vége a drónok korszakának

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 20.

Selmeci őrjárat

Selmeci Őrjárat augusztus elsején – meghódítja a Felvidéket a HVIM!

Idén is a Selmeci-hegység bércei közt kalauzolja a túrázókat a ...

64

2026. 07. 20.