Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...
miskolc támadás

Miskolc: Iskolából hazafele csapott le egy fiatalra egy csapat 16 éven aluli – A rendőrök elengedték őket

Lapunkhoz a mai nap folyamán eljutott egy Miskolcon megtámadott fiú családjának bejelentése, miszerint tegnap iskolából hazafele menet atrocitások érték egy csapat 16 éven aluli részéről.

Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is 

A miskolci centrum környékén történt. Egy csapat fiatal azzal szórakozott, hogy kigáncsolják a járókelőket. Az áldozat a tegnapi napon, iskolából hazafele is így járt, elgáncsolták, majd kezet kellett fognia velük és elnézést kérnie. A támadók ezután megütötték, szemüvegét leverték, dulakodás közben nyakláncát leszakították és leköpték. Egy arra járó ismerőstől kapott segítséget.

A rendőrségi feljelentés megtörtént, az áldozat 8 napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett. A rendőrök percek alatt elkapták az elkövetőket, akik büszkén vigyorogtak a hatóság emberinek szemébe. Az intézkedés után elengedték őket, kiderült, aznap nem ez volt az első incidens a támadók részéről.

A csoportból két lány volt a támadó,a többi pedig erőt demonstrált. Mivel 15 év alattiak, és nem történt olyan súlyos sérülés, hogy komolyabb intézkedés lenne szükséges a jogszabályok szerint, végül elengedték őket.

Az elkövetők bőrszínére vonatkozó információ nem áll rendelkezésre, de van ötletünk, hogy melyik kisebbségi csoporthoz tartoztak.

(Szent Korona Rádió)

Miskolc: Utcára vonulnak a bírók függetlenségéért

Az ittas pedofil „apa” kétszer is molesztálta 11 éves kislányát, mire rendőrt hívott az anya

Telegram posztjaink (2026.07.03.)

Támadás érte Kijevet; Dánia kényszerrel készül a frontra küldeni az ukránokat; Az „elfogadásról” híres Pride-on érte támadás a buzi zsidókat – Telegram posztjaink (2026.07.03.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 4.

Elegük lett a görögöknek, megregulázzák a cigányokat

Szlovénia után Görögországban is keményen szankciók alá vonják a bűnöző ...

Hírek

2026. 07. 3.

Az EU célba vette a Mi Hazánkat és a szövetségeseit; Gyerekeket árulnak a Vinteden?; Spanyolországban is betiltanák a deviancia gyógyítását; – Telegram posztjaink (2026.07.01.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 3.

Nincs morál, kell a terror? Folyamatosan bántalmazzák az ukránok a golyófogókat

Az ukrán Állami Nyomozó Hivatal bejelentette, hogy vizsgálatot indított az ...

Orosz-ukrán háború

2026. 07. 1.

transz pedofil

33 évet kapott az elmebeteg transz pedofil kongresszusi képviselő

2020-ban egy sor LMBTQP-lobbista ünnepelt, amikor megválasztották az USA első ...

LMBTQP

2026. 07. 1.

Telegram posztjaink (2026.06.30.)

Monacóban robbantottak az ukránok!?; Ukrajna indiai férfiakat toboroz; Migráns lövöldözött egy németországi gyermekvédelmi intézményben – Telegram posztjaink (2026.06.30.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 1.