Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...
migráns késelt Hollandiában

11 éves kislány a migráció újabb áldozata Hollandiában

Bár a rendőrség nem adott információt az elkövetőről, sejteni lehet, hogy nem helyi holland fiatal gyilkolt. Sajnos Hollandiában napi szintű már a migránsok által elkövetett bűncselekmény, a kormány tehetetlen migrációs politikája miatt.

Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is 

A nyílt utcán késeltek halálra egy 11 éves kislányt szombat délután Utrecht egyik külvárosában, Nieuwegeinben – adta hírül a NL Times. Valószínűleg migráns késelt Hollandiában.

A lap beszámolója szerint bár a rendőrök és a mentők gyorsan a helyszínre értek a kritikus állapotban lévő kislányhoz, az életét már nem tudták megmenteni.

A hatóságok nem közöltek részleteket az eset körülményeiről, mivel a nyomozás jelenleg is zajlik. Azt azonban elárulták, hogy a helyszín közelében elfogtak és őrizetbe vettek egy 29 éves férfit a támadást követően.

Nem lepődnénk meg, ha kiderülne, hogy migránsról van szó. Egyre több Hollandiában a beilleszkedésre képtelen illegális bevándorlók által elkövetett támadások és bűncselekmények. A holland kormány viszont egyáltalán nem töri magát a helyzet javításán.

Van megoldás?

Egy szeptemberi kabinet ülésen volt szó legutóbb a migrációs válságról, ahol a migránsok visszaszorítása helyett kérvényezte a kabinet, hogy több időt adjon a kormány a bevándorlók lakhatási megoldásának kezelésére.

Látszik, hogy valódi megoldáson nem gondolkodnak, saját országuk védelme nem téma. Felszínes intézkedésnek sem mondható ez.

https://szentkoronaradio.com/blog/2024/09/20/keses-tamadas-hollandiaban-egy-ember-meghalt/

https://szentkoronaradio.com/blog/2023/05/14/video-egy-idos-ferfit-szemeltek-ki-migransok-aldozatul-hollandiaban/

https://szentkoronaradio.com/blog/2024/09/13/hollandia-is-bekemenyit-nem-tudnak-mit-csinalni-a-rengeteg-migranssal-azert-visszaszoritanak-oket/

(hirado.hu nyomán Szent Korona Rádió)

buzeráns pedofil

Bécsi pedofilt menteget a magyarországi balliberális sajtó

A vadliberális Nyugat pedofília-elfogadtató tendenciája hazánkba is begyűrűzik. Ennek jelei ...

LMBTQP

2026. 08. 10.

Baka András az új köztársasági elnök, Új elnök és merényletek Kolumbiában, Elindult a HVIM Ifjúsági Tábora

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 10.

Rongyos Gárda

Rongyos Gárda Emléktúra – Lépj te is a hősök nyomába szeptember 5-én!

Huszonegyedik alkalommal szervezi meg a Rongyos Gárda Emléktúrát a HVIM ...

64

2026. 08. 8.

Telegram posztjaink (2026.08.07.)

Katonai bázist épít Donald Trump „Béketanácsa” Gázában; veszélyben a kárpátaljai magyar iskolák; erősödik a kivándorlás Izraelből, egyre több zsidó távozik

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 7.

izraeli katonák

Halva szülte meg gyermekét a ciszjordániai nő, mert az izraeli katonák feltartóztatták a mentőautót

Hiába próbálták megmenteni a palesztin mentősök a 28 éves eszméletlen ...

Közel-Kelet

2026. 08. 7.

Gyermekmolesztálás miatt őrizetben az LMBTQP-lobbista

Gyermekmolesztálás vádja miatt csapott le a rendőrség egy transznemű influenszerre

Egy ismert LMBTQP-lobbistára csapott le a rendőrség gyermekmolesztálás vádja miatt. ...

LMBTQP

2026. 08. 7.