szombat, december 27, 2025
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

Súlyosbítást kértek a pedofil gyámokra

Brutális gyermekbántalmazás ügyében hozott súlyosabb ítéletet a Győri Fellebbviteli Főügyészség. A tízéves kislányt éveken át fizikailag és szexuálisan bántalmazó férfi nyolc, míg bűnsegédként eljáró felesége két év börtönt kapott. Egészen gyomorforgató eset.

Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is 

A Győri Fellebbviteli Főügyészség sikeresen indítványozta a büntetés súlyosítását annak a pedofil házaspárnak, akik kegyetlenül bántak egy tízéves gyermekkel.

A házastársak közösen nevelték a nő gyámsága alatt álló, 2009-ben született kislányt. Egy idő után terhessé vált számukra a gyermek jelenléte, így indulatossá váltak, ahelyett, hogy kezelni próbálták volna a helyzetet.

Az eredmény az lett, hogy odáig fajult a dolog, hogy a férfi fejében a szexuális bántalmazás is megfordult, hogy haragját levezesse.

Az esetben az egyik leginkább megdöbbentő tény, hogy a nő készséggel beleegyezett, hogy ezt megtegye a gyámsága alatt álló kiskorúval.

Érzelmileg is rengeteget bántalmazták, megalázták. Előfordult, hogy ruháit kidobták a kukába, egyedül hagyták és bezárták a házba, vagy épp büntetésből hideg vízben volt kénytelen megfürödni.

2019 októberétől, amikor a lány már tízéves volt, a férfi rendszeresen molesztálta szexuálisan a kislányt és szeméremsértően mutogatta neki magát.

A nő kérésére a kislányt 2020 augusztusában ideiglenesen áthelyezték nevelőszülőkhöz. Végső ítélet csak most született. A nőt két évre, a férfit nyolc évre csukják le.

A kislány testi és lelki fejlődését súlyosan befolyásolja a bántalmazás sorozata. Valószínűleg lelkileg soha nem fog már felépülni a kislány az őt ért brutális bántalmazások miatt.

Három 12-13 éves lánnyal is közösült a kóspallagi pedofil

(Magyar Nemzet nyomán Szent Korona Rádió)

Legfrissebb

Rendőrökre támadt egy “magyar” nő Bécsben

Egy 30 éves magyar állampolgárságú nő pofozkodott a rendőrökkel...

Most sem hajolt meg az LMBTQP-lobbi előtt az ír tanár – ötödjére börtönözték be

Vallási meggyőződése miatt számtalanszor került már börtönbe a keresztény...

Oroszország 2001-ben csatlakozott volna a NATO-hoz

Feloldották a titkosítást alól Vlagyimir Putyin orosz államfő és...

“A gyerekek képernyőszükséglete nulla!” – interjú Pécsi Ritával a képernyőfüggőségről I. rész

Mennyi az elfogadható képernyőidő a gyerekek számára? A Minecraft...

Kategóriák

Rendőrökre támadt egy “magyar” nő Bécsben

Egy 30 éves magyar állampolgárságú nő pofozkodott a rendőrökkel...

Most sem hajolt meg az LMBTQP-lobbi előtt az ír tanár – ötödjére börtönözték be

Vallási meggyőződése miatt számtalanszor került már börtönbe a keresztény...

Oroszország 2001-ben csatlakozott volna a NATO-hoz

Feloldották a titkosítást alól Vlagyimir Putyin orosz államfő és...

Magyarországnak nem, de Németországnak talán kiadják a magyarverő antifa terroristát a franciák

Franciaország még áprilisban megtagadta egy albán antifa terrorista, Rexhino...

Elegük van: megtámadják az ukrán civilek a kényszersorozókat

Előkerült a feszítővas meg a kés is. Az ukránoknak...

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55