Nem csak ideológiájában, de megrendezésében is botrányosra sikeredett Spanyolország első LMBTQP gyerektábora. A deviancia propagálása mellett nem jutott idő ivóvíz és étel biztosítására.
Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is
Egy olyan világban, ahol az LMBTQP és egyéb deviáns ideológiák nap, mint nap egyre erőteljesebben ostromolják a fiatalokat, az ukránok jelentősen hozzájárultak a létrontáshoz azzal, hogy homoszexuális tábort szerveztek Spanyolország területén.
A Star Time Camp, a spanyolországi Granadában található nyári tábor a világon elsőként ily módon hivatalosan is támogatja ezeket az ellen-értékeket.
A tábort egyedülállónak beállítva reklámozzák, hogy minél többeket csapdába ejtsenek, hiszen a legmodernebb elvárások mellett (“tudományosság”, technokrácia, mérnöki tudományok) szerepeltetik az LMBTQP-lobbi tartalmaikat.
A tábor alapítója egy odesszai ukrán emigráns, Oleh Khoroshyi (Lopatko). A tábor fő céljaként azt jelölte meg, hogy a deviánsok is fontosnak érezhessék magukat.
“Szeretnénk, ha a gyerekek megtanulnák értékelni a világ sokszínűségét, és tudatos állampolgárokká válnának. Számunkra a legfontosabb, hogy olyan környezetet teremtsünk, ahol minden gyermek elfogadva, biztonságban és megbecsülve érzi magát” – hangsúlyozza Oleh Khoroshyi.
A tábor egyébként a legalattomosabb módon mélyíti el az LMBTQP identitást, hiszen folyamatosan problémák elé állítja a gyerekeket, amiket közösen kell megoldaniuk, ezáltal egyre erőteljesebben beléjük sulykolja, hogy a deviánssággal semmi baj sincs, hiszen milyen jól együtt tudnak működni. Ezáltal a szellemi, lelki, erkölcsi problémákra való gondolást ki is öli belőlük.
Ami még aggasztóbb, hogy a tábor sajtóhírek szerint már fel is keltette például több ország pedagógusainak figyelmét is, mely által garantált a buzilobbi iskolai keretekbe való beemelése.
Hogy mennyire is “modern” valójában a tábor? Nos úgy látszik, hogy az LMBTQP-lobbin kívül a többi ígéretet nem tartották be, hiszen probléma volt még az alapvető higiénia biztosításával is. A gyerekek nem jutottak megfelelő mosdóhoz, tisztálkodási lehetőségekhez. Ráadásul azok a gyerekek, akik nem voltak hajlandóak ezen rossz körülmények között maradni, alig bírtak elszabadulni: gyakorlatilag akadályozták őket abban, hogy hazamenjenek.
A személyzet hanyagságára is volt példa. Öt gyermek megszökött a táborból, de később Valenciában megtalálták őket, és visszakerültek a családjukhoz. Bár a helyzet nagyon meleg (mármint az időjárást tekintve) volt, az ivóvíz biztosításról sem gondoskodtak megfelelően a szervezők. De egészséges ételek sem álltak rendelkezésre, a szülőknek lényegében ki kellett menteniük a gyermekeiket a táborból.
(La Gradona nyomán Szent Korona Rádió)