Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...
Szíria választások

Az év vicce: a lázadó terroristák demokratikus választásokat tartanának Szíriában?

Az ENSZ-ben „fullban nyomják a kretént”. Most éppen arról álmodoznak, hogy a terroristák majd tiszta, szabad, demokratikus választásokat tartanak Szíriában. 

Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is 

A polgárháború miatt kimerült Szíriának először humanitárius gyorssegélyre, majd az átmeneti időszak után szabad választások megtartására lesz szüksége – jelentette ki szerdán Damaszkuszban az ENSZ szíriai különmegbízottja.

Geir Pedersen újságíróknak nyilatkozva hozzátette, „nagy reményt fűzünk ahhoz, hogy egy új Szíria van kialakulóban, egy olyan ország, amelyben új alkotmány és szociális szerződés jöhetne létre minden szíriai részvételével, ahol később szabad választások megtartására kerülhet sor”. A humanitárius gyorssegélyről szólva azt mondta, bízik abban, hogy az eddig nemzetközi szankciók sújtotta ország gazdasága hamarosan talpraállhat.

A különmegbízott biztatónak nevezte, hogy a szír fővárosban jelenleg stabilitás uralkodik, de felhívta a figyelmet arra, hogy „más régiókban viszont kihívásokkal kell szembenéznie az átmeneti kormánynak”, ezek közül az ország északkeleti részén fekvő kurd autonóm területet emelte ki.

Szíriában Aszad alatt is, káosz volt a Nyugatnak köszönheően, ugyanakkor most még több szélsőséges irányzat vetélkedik a hatalomért.

Meghiúsult a Ferenc pápa elleni merénylet Irakban

(Hirado nyomán Szent Korona Rádió)

A szivárványcsaládokban élők több bántalmazást szenvednek el és rosszabbul teljesítenek, mint a normálisban felnövők

A Nyugaton (és sajnos egyre jobban Magyarországon is) általánosan elfogadott ...

LMBTQP

2026. 06. 26.

szivárványcsaládok

Gyermekbántalmazók karjába lökné Magyar Péter az örökbefogadható gyerekeket?

A Budapest Pride kapcsán Magyar Péter, és a Tisza Párt ...

LMBTQP

2026. 06. 26.

transz gyerek

Hisztiznek a lobbisták, mert 19 év alattiakat nem műtenek át az új new york-i transzklinikán

Ajjaj, nagy a baj: szegény fiatalokat nem engedik, hogy „teljesen ...

LMBTQP

2026. 06. 25.

A homoszexuálisokat még az ördög is megveti – Szentek szavai a szodómiáról

Manapság még a magukat vallásosnak, kereszténynek valló, sőt akár klerikális ...

Trón és Oltár

2026. 06. 25.

pedofil homoszexuális

Ez a „szerető közeg”? Pedofil bűncselekményekkel és emberkereskedelemmel vádolják az Egyesült Királyság első homoszexuális „apját”

Hogyhogy nem, újabb szivárványcsaládról derült ki, hogy a „apa és ...

LMBTQP

2026. 06. 25.

Izrael célja a káosz; Tucker Carlson hátat fordít Trumpnak; A hatalom bebetonozását készíti elő a Tisza – Telegram posztjaink (2026.06.24.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 24.