Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Lufi a Barátság kőolaj vezeték ellen szervezkedő „terroristák” ügye

Két magyar gyökerekkel rendelkező ukrán került a hatóságok látókörébe, de mint kiderült: ártatlanok. Mint mi is megírtuk, a szlovákok a kőolajvezeték elleni merénylettel riogatnak.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Mindkét férfira ukránként hivatkozik a sajtó. Egyikük Nagymihályban élhet hosszabb ideje, ő elmenekült a hatóságok elöl. Jogi képviselője szerint azért, mert egy jelöletlen kocsi elkezdte követni, de amúgy nem találtak nála semmi gyanúsat.

A másik terrortámadás előkészítésének gyanújával őrizetbe vett férfi a helyi lapok szerint magyar állampolgárságú ukrán. Robert Fico miniszterelnök miatta hívta össze a Biztonsági Tanácsot, de a férfit nem csak elengedték, eljárás sem indult ellene. Ügyvédje szerint sem védence otthonában, sem autójában nem találtak semmilyen veszélyes eszközt, fegyvert, robbanóanyagot vagy egyéb olyan tárgyat, amely egy támadás elkövetésére alkalmas lett volna. Az autóban talált drón magáncélokra szolgált, a férfi ugyanis fuvarozócéget működtet. Az autóban ezen kívül parókákat, maszkokat és kritikus infrastruktúráról készült térképeket is találtak – írja az Új Szó. A férfi állítólag együttműködött a hatóságokkal, és mindenről elmagyarázta, mire kellett neki, este pedig már mehetett is haza.

(444)

Magyarországi terrorszervezet robbantaná fel a Barátság kőolajvezetéket?

 

A homoszexuálisokat még az ördög is megveti – Szentek szavai a szodómiáról

Manapság még a magukat vallásosnak, kereszténynek valló, sőt akár klerikális ...

Trón és Oltár

2026. 06. 25.

pedofil homoszexuális

Ez a „szerető közeg”? Pedofil bűncselekményekkel és emberkereskedelemmel vádolják az Egyesült Királyság első homoszexuális „apját”

Hogyhogy nem, újabb szivárványcsaládról derült ki, hogy a „apa és ...

LMBTQP

2026. 06. 25.

A Tisza-kormány aláírja a magyar oktatás halálos ítéletét?

Mire számíthatunk a Tisza-kormány oktatási miniszterétől, Lannert Judittól? Milyen irányba ...

Belföld

2026. 06. 24.

Telegram posztjaink (2026.06.23.)

Lövöldözés történt egy zsidó negyedben; Megszólalt az Erzsébet hídról a buzizászlókat eltávolító férfi; Fokozott rendőri jelenlét lesz a budapesti Pride idején – Telegram posztjaink (2026.06.23.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 23.

A pedofília elfogadtatásának kísérlete

Barcsa-Turner Gábor: A szabad szerelem jelszavával évtizedek óta zajlik az „érzékenyítés” a pedofília elfogadtatásának irányába

Menjünk ki a hálószobájukból?! – követelik. Hát akkor ők meg ...

LMBTQP

2026. 06. 23.

Telegram posztjaink (2026.06.22.)

Sulyok Tamás NER-báb helyett Tisza-báb köztársasági elnök jön; Orgia miatt rongálták meg a várat; A kommunizmus és a genderizmus ugyanannak az eszmének két arca; – Telegram posztjaink (2026.06.22.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 22.