szerda, december 31, 2025
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

Orbán Budapesten demonstrálja Netanjahu-szolgaságát: meghívja a népirtó bűnözőt a gyarmatokra

A péntek reggeli Kossuth Rádió adásában Orbán Viktor bejelentette, hogy Izrael Gyarmatországába, Magyarországnak nevezett lokalitásra meghívja a 44.000 palesztin civil meggyilkolásáért (köztük 18 ezer gyermek, 12 ezer nő), 120.000 ezer megnyomorításáért felelős sátáni figurát, a Fidesz testvérpártjának, a Likudnak vezérét, Benjamin Netanjahut, mintegy dacból bemutatva, hogy Magyarország zsidóország és a nemzetközi büntetőbírósággal szembemegy. Az orbáni, cionista terv a következő: hiába adtak ki nemzetközi elfogatóparancsot a zsidó izraeli miniszterelnök ellen, minket ez nem érdekel, és ezzel bizonyítjuk be zsidópártiságunkat. Nagy segítség ez a magyar családoknak.

Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is 

Bejamin Netanjahu nemzetközi elfogatóparancsa is szóba jött, a Kossuth Rádió, pénteki adásában, amiben szokás szerint a judeokrata világrend bábjának számító Orbán Viktor tart. Tegnap egyébként már Szijjártó Péter külügyminiszter is hitet tett a hír hallatán: Magyarország tragédiája, hogy zsidóbérenc, cionista politikusaink vannak.

Orbán Viktor szerint „felháborítóan pimasz”, és „cinikus döntés”, amit a Nemzetközi Büntetőbíróság hozott, „amiért egy folyó konfliktusba beleavatkozott politikai célból”.

„Ez a nemzetközi jog teljes lejáratását eredményezi, ráadásul még olaj is a tűzre. Ezért nincs más választás mint ellenszegülni ennek a döntésnek, ezért még a mai nap során meg is fogom hívni Benjamin Netanjahut, aminek semmilyen következménye nem lesz rá nézve, ellenszegülünk az elfogató parancsnak, ha elfogadja a meghívást.”

(Szent Korona Rádió)

Nemzetközi elfogatóparancs lépett életbe: végre felelősségre vonhatják Netanjahut a népirtásért?

Legfrissebb

Kategóriák

Megerősítést nyert: az ásványvízzel együtt a mikroműanyagot is megisszuk, méghozzá hatványozottan

Vérben, agyban, anyaméhben mind-mind jelen vannak már a műanyagok,...

Tajvan körüli hadgyakorlattal demonstrált erőt Kína

Új katonai technológiákat vetett be Tajvan partjainál Kína a...

2025-ben is töretlenül harcolt a Hatvannégy Vármegye

A HVIM idén sem tétlenkedett, szerteágazó tevékenységével folyamatosan kiállt...

Gyermekvédelem kazah módra: betiltották az LMBTQP-lobbit az országban

A kazahoknak a gyermekek mentális egészségvédelme a legfontosabb, ezért...

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55