Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Olyan embert akartak kirúgatni a Tiszások, aki már évek óta máshol dolgozik

Hont András publicista egy igazán pikáns Tisza-bakira hívta fel a figyelmet. Kiderült, hogy a budapesti Tisza frakció beadott egy indítványt a fővárosban, amely azt tartalmazza, hogy az Állatkert főigazgató-helyettese ellen büntetőeljárás folyik, ezért a főpolgármester mint munkáltató azonnal intézkedjen, „kvázi rúgja ki”.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Mint az újságíró fogalmaz: „Mire a főjegyző tájékoztatta a roppant fölkészült hobbipolitikusokat: az illetővel szemben nehéz lesz eljárni, mivel két éve nem dolgozik már az Állatkertben, egyébként meg a főpolgármester nem is munkáltatója. Mivel a frakció és vezetője nem csinált még eléggé hülyét magából, ezért írt egy kiegészítést, hogy ők ezt nem tudták – most tessék figyelni – , mert NINCS FÖNN A WIKIPÉDIÁN. (Szerinte az Állatkert honlapján se, de azon rajta van, le kell pörgetni az aljára a közérdekű adatokhoz – szívesen).” Biztos ami biztos, Hont mellékelte a közérdekű információkhoz a forrást, amit a tiszás politikusok nem találtak meg. A teljes bejegyzés alább olvasható: Árad a tudás, hozzáértés, szakértelem; akkora rencerváltás lesz itt, hogy a Duna adja a másikat.

Nagyon nincsenek képben

A Tisza beadott egy indítványt a fővárosban, amely azt tartalmazza, hogy az Állatkert főigazgató-helyettese ellen, aki szerintük ténylegesen irányítja az intézményt, büntetőeljárás folyik, ezért a főpolgármester mint munkáltató azonnal intézkedjen (kvázi rúgja ki). Mire a főjegyző tájékoztatta a roppant fölkészült hobbipolitikusokat: az illetővel szemben nehéz lesz eljárni, mivel két éve nem dolgozik már az Állatkertben, egyébként meg a főpolgármester nem is munkáltatója. Mivel a frakció és vezetője nem csinált még eléggé hülyét magából, ezért írt egy kiegészítést, hogy ők ezt nem tudták – most tessék figyelni -, mert NINCS FÖNN A WIKIPÉDIÁN. (Szerinte az Állatkert honlapján se, de azon rajta van, le kell pörgetni az aljára a közérdekű adatokhoz – szívesen). A forrást beteszem kommentbe, mert én nem engedhetem meg magamnak, hogy ne ellenőrizzem, amit írok, mivel nem vagyok fővárosi képviselő. Voltam, de akkor közhiteles adatokból tájékozódtam, és nem ingyenes, kollektíve szerkesztett izékből.

CIA-s felszólaló Magyar Péter rendezvényén?

(Magyar Jelen nyomán Szent Korona Rádió) 

Telegram posztjaink (2026.06.22.)

Sulyok Tamás NER-báb helyett Tisza-báb köztársasági elnök jön; Orgia miatt rongálták meg a várat; A kommunizmus és a genderizmus ugyanannak az eszmének két arca; – Telegram posztjaink (2026.06.22.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 22.

Erzsébet híd zászló

HVIM: Elismerésünk az LMBTQP-rongyokat az Erzsébet hídról eltávolító hazafinak!

A HVIM – Magyar Ellenállás közleményben reagált arra, hogy egy ...

64

2026. 06. 22.

Telegram posztjaink (2026.06.21.)

Franciaországban gyilkolhatott a Moszad; Visszavonta Zelenszkij kitüntetését a lengyel elnök; XIV. Leó pápa megint a migránsokat védi – Telegram posztjaink (2026.06.21.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 21.

Erzsébet híd zászlók

Itt a „Pride hónap”, gőzerővel tombol az LMBTQP-lobbi hazánkban

A hagyományos értékekkel szemben álló LMBTQP-lobbiszervezetek politikai befolyásának erősödését jelzi, ...

LMBTQP

2026. 06. 21.

Telegram posztjaink (2026.06.19.)

Keresztény tulajdonban lévő üzletet támadtak meg Szíriában; Beleköptek a békemegállapodásba a zsidók; Az LMBTQP-lobbi a Pride-tilalom visszavonását követeli – Telegram posztjaink (2026.06.19.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 19.

Így álcázza magát a német Antifa: A DEMOS e.V. egyesület tevékenysége

Korábban is köztudott volt, hogy a német Antifa kap támogatásokat ...

Egyéb

2026. 06. 19.