csütörtök, április 16, 2026
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

“Ha Harris győz, akkor az Egyesült Államok szteroidokkal teletűzdelt Venezuela lesz” – Trump halálbüntetést kérne a gyilkos migránsokra

Donald Trump ígéretet tett arra, hogy megválasztása esetén minden olyan migránsra, aki amerikai állampolgárokat öl, halálbüntetés vár.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

A republikánus elnökjelölt ezt akkor jelentette be, amikor nyilvánosságra hozta az illegális bevándorlókból álló bandák felszámolására vonatkozó terveit. Ezek a csoportok szerinte „elözönlötték” az amerikai városokat.

„Ezennel halálbüntetést követelek minden olyan migránsra, aki megöl egy amerikai állampolgárt vagy egy rendőrt”

– mondta Trump a Colorado állambeli Aurorában tartott támogatói gyűlésen, írta a The Telegraph.

A volt elnök korábban azt állította, hogy a várost a Tren de Aragua, egy erőszakos venezuelai banda „háborús övezetté” változtatta.

Trump bejelentette, hogy tervei szerint „felgyorsítja e kegyetlen bandák eltávolítását” az illegális külföldiekről szóló törvényre hivatkozva.

“A Bevándorlási és Vámhivatal (ICE), a határőrség és a szövetségi rendfenntartó erők elit osztagait fogjuk kiküldeni, és minden egyes illegális idegen bandatagot letartóztatunk és kitoloncolunk, amíg egyetlen egy sem marad.”

– mondta Trump, és a tervet Aurora-műveletnek nevezte el.

Azokra pedig akik a kitoloncolás után is megpróbálnak visszatérni az Egyesült Államokba, 10 év börtön vár a feltételes szabadlábra helyezés lehetősége nélkül, tette hozzá. Trump arról is beszélt, hogy ha Harris győz novemberben, akkor az Egyesült Államok „szteroidokkal teletűzdelt Venezuela lesz”.

Donald Trump már régóta szigorú álláspontot képvisel az illegális bevándorlással kapcsolatban. Megismételte azon állításait, hogy az olyan országokban mint Venezuela, úgy sikerült csökkenteni a bűnözési mutatókat, hogy több busznyi bűnözőt hoztak az Egyesült Államokba.

„Ezek az emberek a világ legerőszakosabb emberei. És ne feledjük, nem csak Dél-Amerikából jönnek, hanem az afrikai Kongóból is. A világ minden tájáról jönnek. A Közel-Keletről és Ázsiából is”.

Trump mint világmegváltó?! Büntetővámot szórna ki a dollárt megkerülőkre

Választások az USA-ban: Ezek a legfrissebb felmérések

(Origo nyomán Szent Korona Rádió) 

Legfrissebb

A Mi Hazánk felé mehetnek majd a Tiszából kiábrándulók

A Political Capital választás utáni konferenciájának első felében László...

A mostoha körülmények ellenére is sikert aratott a XXII. Szent Korona Emlék- és Teljesítménytúra

Ez volt a második év, hogy vezetett emléktúra helyett...

Bencsik András: A fideszes közvélemény-kutatók az orránál fogva vezették Orbán Viktort

Bencsik András, a Demokrata főszerkesztője arról beszélt szerdán az Ultrahang...

Orbán megy, az izraeli befolyás marad – Magyar Péter meghívta Netanjahut az ’56-os megemlékezés napjára

Magyar Péter eddig szóról szóra felmondva a filoszemita Fidesz...

Kategóriák

A Mi Hazánk felé mehetnek majd a Tiszából kiábrándulók

A Political Capital választás utáni konferenciájának első felében László...

Bencsik András: A fideszes közvélemény-kutatók az orránál fogva vezették Orbán Viktort

Bencsik András, a Demokrata főszerkesztője arról beszélt szerdán az Ultrahang...

Zelenszkij április végére ismét üzembe állhat a Barátság kőolajvezet

A Barátság kőolajvezeték április végére újra üzembe állhat, közölte...

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55