Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...
Jelenet az obszcén darabból

Már mindent szabad? Blaszfémikus „előadás” a sláger Stuttgartban

Nyugaton versenyt űznek abból, hogy az európai hagyományokba, az egész európaiságba, és a kereszténységbe ki tud nagyobbat bele rúgni. Stuttgartban valószínűleg pályázhatnak most a legnagyobb létrontó címére, hiszen teljesen okénak tartják, hogy „apácákat” használjanak fel undorító színházi „előadásukra”. Van pár tippünk, hogy miként járt volna már a helyszín, ha mondjuk Mohamedet gúnyolnák ki. 

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Sekélyes és koncepciótlan, de annál felháborítóbb előadással álltak elő Stuttgartban, amellyel az aberrációk kiélése mellett a legkézzelfoghatóbb cél, a polgárpukkasztás lehet, hiszen ez a jellemzője azoknak a produktumoknak, amelyek esetében azt hiszik, hogy a meztelenség, az orgia, az apácák egy erős koncepciót alkotnak.

Mi az ami a hanyatló nyugaton a balliberálisoknak még mindig nagyon bejön, meg lehet vele tölteni csarnokokat a tolerancia, és az emocionális szeretet folyamatos hangoztatása mellett? A kereszténység provokálása.

Az előadás annyira undorító, hogy az elvetemült nézők közül 18-an is rosszul lettek.

Sancta Paul Hindemith 1920-as évekbeli „expresszionista” operája, a Sancta Susanna alapján készült, ami szintén egy megosztó műnek számít, eleve egy évvel el kellett halasztani a premierjét a tiltakozások miatt. Egy fiatal apáca történetét meséli el ugyanis, aki a cselekmény egy pontján az oltáron meztelenkedik, és letépi a Krisztus-szoborról az ágyékkötőt. A modern rendezés jó pár lapáttal rátett még erre is: a hírek szerint többek között meztelenül korcsolyázó apácákkal, leszbikus papnővel és keresztre feszített, meztelen testekkel sokkolták le a nagyközönséget. Persze a rendező eközben álszenteskedve állítja, hogy nem az egyházat akarja mindezzel gúnyolni, hanem a konzervatív intézmények és a BDSM-szubkultúra közötti párhuzamokra akar rávilágítani. Aha, persze, értjük…

A gyomorforgató, még egy percet sem elérő, nagyjából cenzúrázott előzetesben is megszámlálhatatlan mennyiségben fordul elő a vallásgyalázás:

Az igazságszolgáltatás a törvényt védőket sújtja

(HVG, Telex nyomán Szent Korona Rádió) 

A valóság spirituális dimenziója

Dugin: A halál pillanatában válunk először képessé arra, hogy a valóságot olyannak lássuk, amilyen valójában

Alexander Dugin szerint a cél az, hogy ebben a világban, ...

Jobboldaliság

2026. 06. 29.

Telegram posztjaink (2026.06.25.)

Az éjjel a Dunába dobálták a magyar zászlókat; Államilag támogatott gyilkosság áldozata lett egy gyermek Hollandiában; Vallásgyalázó előadást tartott Hodász – Telegram posztjaink (2026.06.25.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 29.

Telegram posztjaink (2026.06.26.)

Újra felkerültek a szivárványos rongyok; Izraeli chip az új iPhone-ban; Migránsok halálra vertek egy francia fiút – Telegram posztjaink (2026.06.26.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 29.

Izraelt szétfeszítik a belső feszültségek: legnagyobb ellenfele saját maga

A zsidó lakosok 55%-a a belső polarizációt és az egyet ...

Közel-Kelet

2026. 06. 27.

A szivárványcsaládokban élők több bántalmazást szenvednek el és rosszabbul teljesítenek, mint a normálisban felnövők

A Nyugaton (és sajnos egyre jobban Magyarországon is) általánosan elfogadott ...

LMBTQP

2026. 06. 26.

szivárványcsaládok

Gyermekbántalmazók karjába lökné Magyar Péter az örökbefogadható gyerekeket?

A Budapest Pride kapcsán Magyar Péter, és a Tisza Párt ...

LMBTQP

2026. 06. 26.