csütörtök, március 12, 2026
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

Megvan Magyarország új gazdasági kapcsolata: A korrupt és szegény Egyenlítői-guineai Köztársaság

A gazdagabb országok helyett a kormány inkább a jelentéktelen és korrupt afrikai országok társaságát keresi, így a gazdag arab országok helyett inkább a mélyszegénységről és a diktatúráról híres Egyenlítői-guineai Köztársasággal köt megállapodást.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Így került a képbe a világ egyik legkorruptabb országaként számontartott Egyenlítői-guineai Köztársaság, akikkel Szijjártó Péter külügyminiszter vette fel a kapcsolatot, majd előterjesztésben kérte a gazdasági megállapodás megkötését, melyre Orbán Viktor rámondta az áment.

Orbán felhatalmazta Szijjártót, hogy jelölje ki azokat, akik letárgyalják a megállapodást. A megállapodást Szijjártónak – vagy az általa kijelölt embernek kell aláírnia -, de a végső tervezetet a kormány is megnézi.

https://szentkoronaradio.com/blog/2024/09/30/terjed-afrikaban-a-majomhimlo/

(Magyar Jelen nyomán Szent Korona Rádió) 

Legfrissebb

Kategóriák

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55