“Náci” veszély!!! Egy temetésen elhangzott daltól rettegnek a balosok

Az idei osztrák választásokat megnyerte a Szabadságpárt, azonban a napokban nem csak emiatt került be a hírekbe az FPÖ. Egy idős korában elhunyt tagjuk temetésén elhangzott egy dal, amitől egyből rohamot kapott a teljes baloldal és vad nácizásba kezdtek. De mi az, amitől 80 év múlva is rettegni kell?

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

A Der Standard írta meg, hogy egy temetésen felcsendült egy “nagyon veszélyes” dal. Ezen a temetésen az FPÖ egyik idős tagjától vettek végső búcsút, név szerint Walter Suchertől. Sucher 40 évvel ezelőtt az FPÖ kerületi képviselője volt, emellett egy német jobboldali diákszervezet tagja is, ami az FPÖ nacionalista szárnyához tartozik. A temetésen ott volt a párt országos tanácsának tagja, Harald Stefan és Martin Graf, valamint Norbert Nemeth frakcióvezető.

Miért “botrányos” ez a liberálglobalista sajtó szerint? Walter Sucher korábban azt mondta, hogy a “Wenn alle untreu werden” című dalt ma is énekelni kellene, és minden bizonnyal odafentről meghatódva láthatta, hogy a temetésen a régi bajtársak el is énekelték. Az első két sor magyarul így hangzik:

Ha mindannyian hűtlenné válnak,
Mi akkor is hűek maradunk.

A vége pedig úgy szól:

Wir woll´n das Wort nicht brechen und Buben werden gleich,
woll´n predigen und sprechen vom heil´gen deutschen Reich!

Ez magyarul annyit tesz:

Mi nem akarjuk megszegni szavunkat, sem gazemberré válni,
Hanem hirdetni az igét és beszélni a szent német birodalomról.

Túl azon, hogy a liberális firkászok egyszerűen frászt kapnak az ilyen hazafias szövegektől, a borzongás fő okát az adta, hogy a dal bár a 19. században született, a 20. században ez volt kvázi a Waffen SS “himnusza”. Sőt, egyesek úgy tartották, hogy a Deutschlandlied (a német himnusz) és a Horst Wessel Lied (az NSDAP fő indulója) után ez volt a legismertebb, legnépszerűbb dal.

De mégis, hogyan lehetséges az, hogy a második világháború után sok-sok évtizeddel zárt körben, egy temetésen eléneklik ezt a dalt, és ilyen riadalmat vált ki? Honnan a motiváció, hogy rejtett kamerás felvételeket készítsenek egy gyászszertartásról? Nincs az ismert emberi történelemből még egy olyan eszmeiség, amelynek elbukása után oly’ sokáig tudták volna riogatni az embereket, és ez két dolgot jelent. Egyrészt félnek az igazságtartalmától, másrészt a tradicionalitás ellenségei és a Sátán szolgái uralják ma a világot, akik ellen a Harmadik Birodalom és szövetségesei felvették a harcot.

Az Átlátszó nem rugózik a “nácik” listázásán, hanem gondolatrendőrséget játszik

Olcsó és felszínes neonácizással még mindig könnyű doktorit szerezni

(Kuruc.info nyomán Szent Korona Rádió)