Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Néger lesz az új Harry Potter? Az HBO nem zárja ki a lehetőséget

Újabb bőrt le akar rántani a Harry Potter franchise-ról az HBO, ezért nyilvános meghallgatásokba kezdenek az új sorozathoz, amely az eredeti karakterekről fog szólni.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

A három főszereplő szerepére már lehet is jelentkezni, mindössze két kritériumnak kell megfelelni: 2025 áprilisában 9 és 11 év közé kell esnie a jelentkezőnek, valamint Írországban vagy az Egyesült Királyságban kell, hogy éljenek.

A közzétett felhívásban külön kiemelik, hogy a csatorna “elkötelezett a sokszínűség mellett”, ezért a válogatón nem számít a jelentkező neme, faji hovatartozása, fogyatékossága, nemi identitása, vagy szexuális beállítottsága (igen, még mindig 9 és 11 évesekről beszélünk – a szerk.) – mindezektől függetlenül bárki jelentkezhet bármelyik szerepre. Tehát, ha esetleg Harry Potter néger nő lesz, Hermione meg kerekesszékes, senki ne merészeljen felháborodni, mert bigott rasszistának bélyegzik.

Azoknak, akiket még érdekelnek a nyugati produktumok, az sem adhat okot a reménykedésre, hogy a sorozaton executive producerként (jelentsen ez bármit is) dolgozik a szélsőliberális, feminista J.K. Rowling is, akit mostanság azért szeretnek magasztalni a szalonliberális sajtóban, mert a radikális feminizmus olyan szárnyához tartozik, mely szemben áll a jelenleg uralkodó “transzvonallal”, holott ugyanúgy a woke egyik élharcosa, csak kiátkozták, miután egyetlen kérdésben mást mert mondani.

Hatalmas bukás lett a woke Star Wars sorozat

Hatalmasat bukott a Disney a woke filmekkel

(Magyar Jelen nyomán Szent Korona Rádió) 

Telegram posztjaink (2026.06.19.)

Keresztény tulajdonban lévő üzletet támadtak meg Szíriában; Beleköptek a békemegállapodásba a zsidók; Az LMBTQP-lobbi a Pride-tilalom visszavonását követeli – Telegram posztjaink (2026.06.19.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 19.

Így álcázza magát a német Antifa: A DEMOS e.V. egyesület tevékenysége

Korábban is köztudott volt, hogy a német Antifa kap támogatásokat ...

Egyéb

2026. 06. 19.

Pázmány LMBTQP

Bűn, ha egy katolikus egyetem valóban katolikus – Másodfokon is nyert az LMBTQP-lobbista oktató a Pázmány ellen

Jogerősen is megnyerte csütörtökön a Pázmány Péter Katolikus Egyetem ellen ...

LMBTQP

2026. 06. 18.

Telegram posztjaink (2026.06.18.)

Az ukránok megtámadtak egy autóbuszt; Aláírta a békemegállapodást Amerika és Irán; Drag queen események gyerekeknek az USA-ban – Telegram posztjaink (2026.06.18.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 18.

neurodivergens LMBTQ

Tudtad? A fogyatékosságok és az LMBTQP identitás között jelentős az átfedés

Feltűnt már, hogy sok a szellemi képességeivel küzdő az LMBTQP ...

LMBTQP

2026. 06. 18.

Telegram posztjaink (2026.06.18.)

A német zászlót betiltották Németországban; Telegram elleni szabotázs; Hiteles tanúk Zsolti bácsiról – Telegram posztjaink (2026.06.17.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 17.