Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Szcientista lázálmok: Musk a Marsra azért akar eljutni, hogy ott meghaljon

A milliárdos régóta megszállottja a vörös bolygónak, most egy jótékonysági gálán beszélt arról, hogyan szeretné befejezni az életét.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

A dél-afrikai születésű vállalkozó a prosztata betegek gyógyítására létrehozott alapítvány rendezvényén dúsgazdag vendégek előtt a kedvenc témáiról beszélt, többek között az űrprojektjéről, a Starlinkről, és a Neuralink agyba ültethető chipekről.

Egy kérdésre válaszolva Musk elmondta, szeretné megérni azt is, hogy az űrhajóival emberek utaznak a Marsra, és ő maga is szeretne közöttük lenni.

Arra azonban nem számít, hogy a vörös bolygóról az első telepesek képesek lesznek visszatérni a Földre.

„Egy kapszulában szeretnék meghalni a Mars partjainál” – mondta a zártkörű rendezvény egyik vendége szerint Musk.

A Daily Express beszámolója szerint politikáról azonban nem esett szó a jótékonysági rendezvényen, annak ellenére, hogy a közelmúltban Donald Trump felajánlotta Elon Musknak, hogy győzelme esetén vegyen részt a kormányában.

(ATV nyomán Szent Korona Rádió)

Az EU célba vette a Mi Hazánkat és a szövetségeseit; Gyerekeket árulnak a Vinteden?; Spanyolországban is betiltanák a deviancia gyógyítását; – Telegram posztjaink (2026.07.01.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 3.

Nincs morál, kell a terror? Folyamatosan bántalmazzák az ukránok a golyófogókat

Az ukrán Állami Nyomozó Hivatal bejelentette, hogy vizsgálatot indított az ...

Orosz-ukrán háború

2026. 07. 1.

transz pedofil

33 évet kapott az elmebeteg transz pedofil kongresszusi képviselő

2020-ban egy sor LMBTQP-lobbista ünnepelt, amikor megválasztották az USA első ...

LMBTQP

2026. 07. 1.

Telegram posztjaink (2026.06.30.)

Monacóban robbantottak az ukránok!?; Ukrajna indiai férfiakat toboroz; Migráns lövöldözött egy németországi gyermekvédelmi intézményben – Telegram posztjaink (2026.06.30.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 1.

Kalasnyikov

Az AK-tól az AK-Gucci-ig – Az idők szavai (2.Rész)

A hidegháború végére az AK-platform nem csupán a szovjet katonák ...

Militarizált övezet

2026. 06. 30.

A valóság spirituális dimenziója

Dugin: A halál pillanatában válunk először képessé arra, hogy a valóságot olyannak lássuk, amilyen valójában

Alexander Dugin szerint a cél az, hogy ebben a világban, ...

Jobboldaliság

2026. 06. 29.