szombat, március 14, 2026
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

Lefejelte a rendőrt az Audis cigány

Korábban már kétszer elítélték a kancigányt, aki lefejelte a társa ellen intézkedő rendőrt, amiért az eltiltás ellenére vezetett.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

A Központi Nyomozó Főügyészség közleményében azt írja, még július közepén gépkocsival egy Csongrád-Csanád vármegyei településen közlekedő nő a „STOP” táblát figyelmen kívül hagyta, és ezzel szabálysértést követett el.

A cselekményt észlelő rendőrök intézkedést kezdeményeztek, és közölték a nővel (aki a felvételek alapján cigány lehet – a szerk.), hogy helyszíni bírságot szabnak ki vele szemben, majd adatainak ellenőrzésekor megállapították, hogy el van tiltva a járművezetéstől. Erre tekintettel – a járművezetés az eltiltás hatálya alatt bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt – elő akarták állítani a rendőrkapitányságra. Ezt a jármű utasa, egy középkorú férfi meg akarta akadályozni.

A férfi kiabálva, indulatosan megindult a rendőrök felé, megállt közvetlenül az egyik hivatalos személy előtt, akit lefejelt.

Ezt követően tovább szidalmazta és fenyegette a rendőröket. A nő végül önként beszállt a szolgálati autóba.

A nyomozó ügyészség gyanúsítottként hallgatta ki a – közlekedési bűncselekmény és erőszakos bűncselekmények miatt korábban már kétszer elítélt – férfit, aki beismerte a cselekmény elkövetését.

Az ügyészség gyorsított eljárásban állította bíróság elé az elkövetőt. Az ügyben a Makói Járásbíróság hivatalos személy elleni erőszak bűntette és könnyű testi sértés vétségének kísérlete miatt 2 év, végrehajtásában 4 év 6 hónap próbaidőre felfüggesztett szabadságvesztésre és 450 ezer forint pénzbüntetésre ítélte a férfit. Az ügyészség az ítéletet tudomásul vette, míg a terhelt és védője enyhítésért jelentett be fellebbezést.

A cselekményről a szolgálati autó fedélzeti kamerája rögzített felvételt.

Összeverekedett a kínai eladóval a cigány, miután nem volt hajlandó fizetni a boltban használt dezodorért

Tombol a roma kultúra: Spar előtt boxoltak a győri cigányok

(Kuruc.Info nyomán Szent Korona Rádió) 

Legfrissebb

A HVIM – Magyar Ellenállás rendhagyó beharangozója a Hadak Útja Túrasorozatról

A HVIM – Magyar Ellenállás által szervezett 100 Katona...

EU-s források visszatartása miatt nem védik meg magukat a települések a cigányoktól?

Számos település élt az önazonossági rendeletek adta lehetőséggel, hogy...

Felújították a bélapátfalvi ciszterci apátságot

Véget ért Magyarország legrégebben fennmaradt, középkori alapokon álló ciszterci...

Szlovénia keményen bünteti a bűnöző cigányokat

Hírportálunk többször beszámolt arról, hogy Szlovéniában milyen komoly gondok...

Kategóriák

EU-s források visszatartása miatt nem védik meg magukat a települések a cigányoktól?

Számos település élt az önazonossági rendeletek adta lehetőséggel, hogy...

Felújították a bélapátfalvi ciszterci apátságot

Véget ért Magyarország legrégebben fennmaradt, középkori alapokon álló ciszterci...

Szlovénia keményen bünteti a bűnöző cigányokat

Hírportálunk többször beszámolt arról, hogy Szlovéniában milyen komoly gondok...

Betiltotta a rendőrség a Transz Pride tüntetést

A Prizma Közösség nevű transzlobbista szervezet március 29-én akarta...

A homoszexualitás még a vérfertőzésnél is súlyosabb bűn

Az agymosott nyugat-európai katolikusok között egyre elfogadottabb a homoszexualitás,...

Kirúgták a Burger Kingből a Cara al sol miatt, a bíróság neki adott igazat

A spanyol Oviedoban történt a 2025 januári eset, mikor...

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55