Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Kibertámadás bénította meg Irán pénzügyi rendszerét

Nem jutottak a pénzükhöz az iráni emberek egy kibertámadás miatt, ami az ország pénzügyi rendszerét érte. Vélhetően a cionista terrorállam, Izrael állhat az akció mögött.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Irán történetének legsúlyosabb kibertámadása bénította meg a pénzügyi rendszert. Országszerte leálltak a bankjegyautomaták, az emberek nem tudtak pénzhez jutni – jelentette az Iran International ellenzéki hírportál. Az iráni közvélemény az izraeli Moszadot sejti a támadás mögött.

Korábban Ali Khamenei ajatollah gúnyolódott Irán ellenségeinek pusztítási képességén, mondván, az ellenség keze nem olyan erős, mint ahogy azt hirdeti.

Pár napja Ali Bagheri Káni, az iráni külügyminiszer is arról beszélt, hogy Izrael hatalmas hibát követett el, amikor megölte a Hamász vezérét, mert ha háborúra kerülne sor, akkor Izraelnek esélye sem lesz Teherán ellen.

Szerdán az irániak, akik országszerte megpróbáltak banki műveleteket végezni az ATM-eknél, arról számoltak be, hogy ez lehetetlen, mivel a gépek hibaüzeneteket adnak.

Az izraeli csapások nem csak Iránt érinthetik – Így eszkalálódhat a közel-keleti helyzet?

https://szentkoronaradio.com/blog/2024/08/11/iran-kifizetodo-varni-a-valaszcsapassal-mert-a-bizonytalansag-az-izraeliekben-felelmet-szul/

(Vadhajtások nyomán Szent Korona Rádió) 

Telegram-posztjaink (2026.08.06.)

Az Apple eltávolította a Telegramot az App Store-ból; Ukrajna szinte teljes fegyverarzenálját bevetette Oroszország ellen; örvendeznek a zsidók Lannert döntésén, eltávolítják Takaró Mihályt a közoktatásból

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 6.

Telegram-posztjaink (2026.08.03.)

A Partizán műsorvezetőjét kérte fel Orbán Anita a Magyar Külügyi Intézet élére; továbbra is tombol a migrációs válság Spanyolországban; tűzoltóslaggal pacsálják a vizet az Ozorán

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 6.

Újabb buzeráns többletjog: homoszexuális pár javára döntött a gyámhatóság

A nemzetbiztonsági kockázatot jelentő Háttér Társaság segítségével a jogi kiskapukat ...

LMBTQP

2026. 08. 6.

Ez vár ránk is? Meg akarnak bírságolni egy német gyereket, mert nem vett részt a kötelező LMBTQP „érzékenyítésen”

Egy 14 éves, gimnáziumba járó diákot Németországban, a Dachaui járásban ...

LMBTQP

2026. 08. 6.

Telegram-posztjaink (2026.08.05.)

Húszi támadás Szaúd-Arábia ellen; amikor már a hippik is utálják a zsidókat, az sokat elárul; a Hazajáró folytatódik

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 6.

Telegram-posztjaink (2026.08.04.)

Mészáros-közeli vezetőt ültettek volna az M1 élére; iskolai bombariadóval „hálálta meg” a befogadást egy ukrán; halálos dróncsapás egy fekete-tengeri strandon

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 5.