Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Drag showk a Szigeten, ingyenes belépővel a gyerekeknek

Folytatódik gyermekeink megrontása az LMBTQP-lobbival. Egy felnőtteknek rendezett fesztiválon nem csak hogy a legtöbb előadó transzvesztita, queer előadó vagy épp a sátánizmus éltetője és megtestesítője, mindezt a gyermekeknek hirdetik! Méghozzá ingyenes belépővel! 

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Míg tavaly a vallásgyalázás volt terítéken a liberális Sziget fesztiválon, idén a deviancia kapja a fő szerepet.

A kultúra nevében a Sziget Fesztivál idén igen radikális programot valósít meg. LMBTQP-propaganda és okkultizmus terjed a „Szabadság szigetén”.

Jellemző módon a külföldi nagykövetségek, az EU és Budapest baloldali vezetése is a támogatók között van. Az viszont megdöbbentő és sajnálatos, hogy a 100%-ban állami tulajdonú Szerencsejáték Zrt. is beállt a Sziget LMBTQP-programja mögé, mint fő támogató.

A legmegbotránkoztatóbb, hogy kifejezetten a gyermekeket célozzák és ezzel veszélyezteti őket!

A diákok ugyanis kedvezményes jegyeket kapnak, a 11 év alatti gyerekek pedig ingyen léphetnek be. Ráadásul a 14 év feletti kiskorúak felnőtt kísérő nélkül vehetnek részt!

Szösszenet a deviáns propagandából

Az LMBTQP-lobbi már a fesztivál mottójában és témájában megjelenik: „Válj minden nap azzá, akivé akarsz lenni” illetve a „Szeretet Forradalma”.

Drag show-k, LMBTQP-párti kerekasztal beszélgetések és hasonló fellépések a Magic Mirror színpadon, mint például a Drags of Anarchy, Queens Brunch Vienna, Dragvolution és a Trojka Színházi Társulás.

Elképzelésünk sincs (nem is akarjuk elképzelni) mit jelenthet, de lesz Drag Queen Hungary verseny ugyanazon a helyen.

Gender-ideológia megtestesítői közül is akad jó pár, aki előad, például a brit nembináris Sam Smith.

Megjelenik a sátánizmus és okkult gyakorlatok is: Yves Tumor, Tkay Maidza, Ellen Allien, LIBERATO és hasonló lények előadásai kérik fel táncra az Ördögöt.

És persze nem maradhat ki a szexualizáló előadások témaköre sem, ahol meg aztán jó ég tudja mit fognak mondani, ne adj Isten, mutatni.

A CitizenGo csapata máris belefogott az aláírás gyűjtésbe, ami ide kattintva érhető el.

Bejelentést tett az NJSZ a Sziget Fesztivál törvénysértő reklámja miatt

LMBTQP-lobbi fiataloknak a Szigeten – Jézus transzneműségét is bizonygatják a felforgatók

Tábortűzben égett Ozorán a fesztiválozó

Szent Korona Rádió

templomot védő hazafit

Elítélték a templomot védő lengyel hazafit

2020-ban, az abortusz korlátozása után a vallásellenes, feminista tüntetők Lengyelország ...

Nagyvilág

2026. 07. 11.

Mi Magunk

Mi Magunk vlog: Botrányos szimbolikus döntéseket hozott a Tisza

Botrány: amíg a Pride-zászlókat kitűzik az Erzsébet hídra, a vármegye ...

64

2026. 07. 11.

Telegram posztjaink (2026.07.10.)

Sorozásellenes zavargások robbantak ki Nyugat-Ukrajnában; Pride részleg a könyvesboltokban; Oroszország ismét súlyos csapásokat mért Ukrajna infrastruktúrájára – Telegram-posztjaink (2026.07.10.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 11.

Júniusban is tombolt a keresztényellenesség Európa-szerte

A balliberalizmus rohadó gyümölcse beérni látszik. Európa-szerte folyamatosan tapasztalható a ...

Nagyvilág

2026. 07. 10.

Telegram posztjaink (2026.07.09.)

Ismét Iránt támadta az USA az éjjel; Vádat emeltek a migránsok által megtámadott fehér fiú ellen Birminghamben; Izrael kijelentette: addig marad Libanonban, ameddig csak akar – Telegram-posztjaink (2026.07.09.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 10.

Telegram posztjaink (2026.07.08.)

Izraeli katona támadt egy palesztin családra; Halálbüntetést kérnek Charlie Kirk feltételezett gyilkosára; Szórakozásból gyilkoltak az amerikai katonák Afganisztánban – Telegram posztjaink (2026.07.08.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 9.