Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Egy ruandai migráns halálra késelt három gyereket Angliában egy táncórán

Bár a merénylő 2013-óta él az angliai városban, nem sikerült integrálódnia. Soha nem is fognak ezek. Se akarva, se akaratlanul. De persze a migráció csak egy álprobléma, nem kell vele foglalkozni…

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Három gyermek meghalt, többen pedig megsérültek, miután hétfőn egy Taylor Swift-témájú tánc-, jóga- és karkötőkészítő rendezvényen sokakat megkéselt egy fiatal migráns. A történtek után most az énekesnő is megszólalt.

Az incidens hétfőn történt, több embert, köztük gyerekeket késeltek meg az észak-angliai Southport városában egy illegális bevándorló. Három gyermek, egy kilencéves, egy hatéves és egy hétéves kislány belehalt a sérüléseikbe, nyolc gyermeket és két felnőttet továbbra is kórházban ápolnak, némelyikük állapota válságos.

A 9 éves Alice Aguiar volt az egyik áldozat (Forrás: 24.hu)

A második áldozat a 7 éves Elsie Dot Stancombe

A harmadik áldozat a 6 éves Bebe King

Az egyelőre ismeretlen indítékú késes támadást ruandai bevándorlóknak a walesi fővárosban, Cardiffban született 17 éves fia követte el. A merénylőt a rendőrség őrizetbe vette gyilkosság és gyilkossági kísérlet gyanújával.

Az incidens a Hope of Hart gyermekklubban történt, egy 6–11 év közötti gyerekek számára tartott, Taylor Swift-témájú tánc-, jóga- és karkötőkészítő rendezvényen. A történtek után most az énekesnő is megszólalt, az Instagram-oldalán tett közzé egy nyilatkozatot, amelyben azt írta, hogy a Southportban történt támadás teljesen sokkolta.

„A tegnapi southporti támadás borzalma folyamatosan átjár, és teljes sokkban vagyok. Az élet, az ártatlanság elvesztése, és az a szörnyű trauma, amelyet mindenki, aki ott volt, a családok és az elsősegélynyújtók elszenvedtek. Ezek csak kisgyerekek voltak egy táncórán. Teljesen tanácstalan vagyok, hogy hogyan fejezzem ki együttérzésemet ezeknek a családoknak”

– írta.

2 nap alatt 4 késelés, plusz egy gyilkosság Bécsben; de a migráció álprobléma…

Újabb késes támadás Franciaországban – a kongói migráns egy katonát szúrt le

A késelő migráns nem is tartózkodhatott volna Franciaországban

Egy holland migránsközpontban annyi a késes támadás, hogy állandó rendőri jelenlétet igényelnének

(Index nyomán Szent Korona Rádió)

Telegram-posztjaink (2026.07.14.)

Történelmi egyházat támad a Tisza-kormány; több NATO-ország is ellenzi Ukrajna támogatását; az EU-ban már kötelező lesz a vezetőt figyelő kamera minden új autóban – Telegram-posztjaink (2026.07.14.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 15.

Háttér Társaság

Transzlobbista kampányt indít a Háttér Társaság

A nemzetbiztonsági kockázatot jelentő Háttér Társaság kampányt indít, amellyel be ...

LMBTQP

2026. 07. 15.

Telegram-posztjaink (2026.07.13.)

Nyolcéves kislányt mészárolt le Izrael; jöhet a privát üzenetek tömeges megfigyelése; utasokkal teli autóbuszt ért csapás Luhanszk megyében – Telegram-posztjaink (2026.07.13.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 13.

Ann Widdecombe Reform UK konzervatív

Saját házában gyilkoták meg a volt brit konzervatív minisztert

Sokkban a brit közélet, miután délnyugat-angliai otthonában holtan találták a ...

Hírek

2026. 07. 13.

Sydneyben LMBTQP-lobbi Vallásgyalázás Kereszténység

Állami pénzből gyalázzák a kereszténységet Sydneyben?

Hatalmas felháborodást váltott ki Ausztráliában egy új, LMBTQP szórakozóhely, az ...

LMBTQP

2026. 07. 13.

Dugin

Alekszandr Dugin: Dajjállal nem lehet tárgyalni

Alekszandr Dugin, az USA-Irán háború újraéledése kapcsán fejtette ki, hogy ...

Geopolitika

2026. 07. 13.