Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Elhunyt Shihan Kalmár Árpád, a Magyar Karate Szakszövetség alelnöke

Csütörtökön elhunyt Kalmár Árpád, a Magyar Karate Szakszövetség alelnöke. A Shinkyokushin Martial Arts Federation Hungary közösségi oldala szerint az 57 éves Kalmár kiutazott a múlt heti shinkyokushin karate Európa-bajnokságra, majd Valenciában kórházba került. Halálát szívinfarktus okozta.

„Most kaptam a szomorú hírt, hogy Shihan Kalmár Árpád átlépett a fény országába. Tegnap érkeztünk haza Japánból, mely utunk előtt és alatt folyamatos kontaktusban voltunk vele, végig segítette utazásunkat tapasztalataival, részletezte nem túl fényes állapotát, mi meg imádkoztunk érte. A szíve felmondta a szolgálatot. Ő tanulási folyamatnak nevezte állapotát. Elképesztően sokat tett a hazai karate fejlődéséért. Köszönünk Árpi mindent, nem feledünk! OSU!” – írja Adamy István facebook-oldalán.

(Kuruc, SZKR)

Telegram posztjaink (2026.06.19.)

Keresztény tulajdonban lévő üzletet támadtak meg Szíriában; Beleköptek a békemegállapodásba a zsidók; Az LMBTQP-lobbi a Pride-tilalom visszavonását követeli – Telegram posztjaink (2026.06.19.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 19.

Így álcázza magát a német Antifa: A DEMOS e.V. egyesület tevékenysége

Korábban is köztudott volt, hogy a német Antifa kap támogatásokat ...

Egyéb

2026. 06. 19.

Pázmány LMBTQP

Bűn, ha egy katolikus egyetem valóban katolikus – Másodfokon is nyert az LMBTQP-lobbista oktató a Pázmány ellen

Jogerősen is megnyerte csütörtökön a Pázmány Péter Katolikus Egyetem ellen ...

LMBTQP

2026. 06. 18.

Telegram posztjaink (2026.06.18.)

Az ukránok megtámadtak egy autóbuszt; Aláírta a békemegállapodást Amerika és Irán; Drag queen események gyerekeknek az USA-ban – Telegram posztjaink (2026.06.18.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 18.

neurodivergens LMBTQ

Tudtad? A fogyatékosságok és az LMBTQP identitás között jelentős az átfedés

Feltűnt már, hogy sok a szellemi képességeivel küzdő az LMBTQP ...

LMBTQP

2026. 06. 18.

Telegram posztjaink (2026.06.18.)

A német zászlót betiltották Németországban; Telegram elleni szabotázs; Hiteles tanúk Zsolti bácsiról – Telegram posztjaink (2026.06.17.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 17.