szombat, április 4, 2026
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

Donáth szerint “gyűlöletes” a fehér keresztény Európa gondolata

Amióta a Kutyapárt sokkal hitelesebben szól a szélsőliberális, nemzetellenes, globalista választókhoz, a Momentum szabályos zuhanórepülésben van, melynek megállítása érdekében Donáth Anna nem is oly rég felvállalta, pártja a “liberális értékek” híve és képviselője. Nyilatkozataiból pedig kiderül, valóban az SZDSZ visszataszító, nemzetellenes rémképe mászott elő a sírból, s öltött testet bennük – számol be a Magyar Jelen.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Donáth Anna a Partizán-vitába Toroczkai Lászlót hallgatva több alkalommal is hisztirohamot kapott. Igen érzékenyen érintette, hogy az eltérő véleményt ilyen közelről kellett hallgatnia. Mostani rohamának kiváltó oka – rendhagyó módon – nem a Mi Hazánk volt, hanem Magyarország miniszterelnöke, aki Hódmezővásárhelyen arról beszélt, nincs elég fehér keresztény ember Európában.

Tekintve az etnikai térkép eltolódását, a fehér nemzetek fogyását, és a kontinens elsötétedését, ez a mondat nem több egyszerű ténymegállapításánál. A fehérek valóban egyre kevesebben vannak, a vallás valóban egyre inkább elveszíti jelentőségét az európaiak körében. Ezt kimondani viszont a szélsőliberálisok szerint “rasszizmus” (mint ahogyan a tények és a valóság általában annak számít feléjük.)

“Gyűlöletes mondat, gyűlöletes gondolkodás, gyűlöletes hergelés. Képzeljük el, hogy ha valaki, például Toroczkai László a miniszterelnök példáján felbátorodva ugyanezt a mondatot a hazai cigánysággal szemben használja. Képzeljük el, hogy milyen az a világ, amikor a bőrszín érdem és kívánatos cél. De nem is kell elképzelnünk. Pontosan ismerjük a történelemből” – dühöng Facebook-oldalán a Momentum EP-lista vezetője. Jó látni, hogy a Toroczkaival folytatott vita traumáit a mai napig hordozza, így őt sem hagyhatta ki a bejegyzésből. Jó kérdés persze, hogy ha a Mi Hazánk elnöke esetleg azt mondaná – látva a katasztrofális demográfiai adatokat -, hogy Magyarországon kevés a magyar, akkor azon a cigányok miért sértődnének meg?

Legalább a végéről a kötelező holokausztozás sem maradt el. De, ha már mindenképp történelmi példákra vadászik Donáth, javaslom neki, tanulmányozza Dél-Afrika történelmét, és a fehér telepesek sorsát, miután megtörtént a néger hatalomátvétel. Akkor talán megérti, miért is olyan aggasztó, hogy hamarosan kisebbségbe kerülünk saját kontinensünkön.

(Szent Korona Rádió)

Legfrissebb

A 100 Katona Emléktúra mára már Esztergom történetének a része

„Jó volt közéjük tartozni” – írja Enikő a HVIM...

Nagyszombat – Krisztus a sírban pihen, a halottak nagy birodalmában csend van

"A nagyszombati csendben a lélek azt tanulja meg: nem...

Nem hagyja jóvá az ENSZ a Hormuzi-szoros blokádja elleni fellépést

Bahrein – Amerika támogatásával – eredetileg azt akarta keresztülvinni...

Beismerte az IDF: beletört a foga a Hezbollahba

Megbukott Izrael Dél-Libanon megszállására vonatkozó terve, ugyanis a Hezbollah...

Kategóriák

A 100 Katona Emléktúra mára már Esztergom történetének a része

„Jó volt közéjük tartozni” – írja Enikő a HVIM...

Nem hagyja jóvá az ENSZ a Hormuzi-szoros blokádja elleni fellépést

Bahrein – Amerika támogatásával – eredetileg azt akarta keresztülvinni...

Beismerte az IDF: beletört a foga a Hezbollahba

Megbukott Izrael Dél-Libanon megszállására vonatkozó terve, ugyanis a Hezbollah...

EU-s nyomásra dolgozik a cenzúra a közösségi oldalakon

Több országban is megpróbált beavatkozni a választásokba Brüsszel úgy,...

Nagypéntek: Krisztus vérének ereje

Az egész természet megzavarodott, midőn látta, hogy a keresztre...

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55