csütörtök, április 9, 2026
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

Ajvé! Letiltotta a zsidókat a Facebook!

A Neokohn.hu nevű zsidó hírportál állítása szerint a Facebook-oldala vasárnap reggel vált elérhetetlenné, miután a közösségi médiaóriás törölte azt – írja a Media1. 

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

“Másfél év brutális korlátozás után, a Meta érdemi indoklás nélkül törölte a Neokohn.hu 30 ezer követővel rendelkező Facebook-oldalát” – panaszolják a zsidók portálukon.

A miértekhez azóta sem jutottak közelebb a portál szerkesztői, mivel a Meta azt a hozzáférést is törölte, ahol utánanézhettek volna az ezzel kapcsolatos információknak. A legutóbbi ezzel kapcsolatos tudásuk, amit az amerikai vállalat megosztott, az volt, hogy a portál „szembe megy a Meta közösségi alapelveivel”.

A Meta Köves Slomó, az Egységes Magyarországi Izraelita Hitközség (EMIH) vezető rabbijának Facebook-oldalát is törölte.

Reméljük a helyzet így is marad, régóta nem volt már ilyen támogatható lépése a progresszivizmus közösségi média óriásának.

Bölcsődét építenek Slomóék Debrecenben

Köves Slomó – cionista gyermekérzékenyítés és logikai bukfenc Gáza-Trianon kapcsán

(Neokohn, Media1, 24.hu nyomán Szent Korona Rádió)

Legfrissebb

Furkó Kálmán és a Betyársereg kapcsolatáról készült kisfilm

A Betyárseregnek számos olyan tagja van, aki vagy a...

Eltűnt a Barátság kőolajvezeték megvizsgálására küldött bizottság

Az Európai Unió sem tudja, hogy mi van a...

Szijjártó szerint megvédte Magyarországot a Hezbollah támadásától

Miután kiderült, hogy magyar fedőcégen keresztül juttatták el a...

Döntött az EU, nem lesz több “vegán steak”

Az Európai Parlament (EP) mezőgazdasági szakbizottsága szerdán megszavazta a...

Kategóriák

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55