Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Jó hír: Havonta kétszer a postákon is ingyenesen lehet felvenni készpénzt

Úgy látszik elkezdtek lépéseket tenni a készpénz védelme érdekében. Ez biztató lépés, reméljük hamarosan a készpénzhasználatot is alkotmányos alapjoggá teszik.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

A jövőben a bankautomaták mellett a postákon is lehetőség lesz havonta két alkalommal ingyenesen felvenni legfeljebb 150 ezer forintnyi készpénzt. Ez is szerepel abban a törvénymódosító csomagban, amit az Országgyűlés 135 igen, 5 nem és 42 tartózkodás mellett fogadott el szerda délelőtt.

Orbán sincs ellene, hogy a készpénzhasználat alkotmányos jog legyen

(Telex nyomán Szent Korona Rádió)

A valóság spirituális dimenziója

Dugin: A halál pillanatában válunk először képessé arra, hogy a valóságot olyannak lássuk, amilyen valójában

Alexander Dugin szerint a cél az, hogy ebben a világban, ...

Jobboldaliság

2026. 06. 29.

Telegram posztjaink (2026.06.25.)

Az éjjel a Dunába dobálták a magyar zászlókat; Államilag támogatott gyilkosság áldozata lett egy gyermek Hollandiában; Vallásgyalázó előadást tartott Hodász – Telegram posztjaink (2026.06.25.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 29.

Telegram posztjaink (2026.06.26.)

Újra felkerültek a szivárványos rongyok; Izraeli chip az új iPhone-ban; Migránsok halálra vertek egy francia fiút – Telegram posztjaink (2026.06.26.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 29.

Izraelt szétfeszítik a belső feszültségek: legnagyobb ellenfele saját maga

A zsidó lakosok 55%-a a belső polarizációt és az egyet ...

Közel-Kelet

2026. 06. 27.

A szivárványcsaládokban élők több bántalmazást szenvednek el és rosszabbul teljesítenek, mint a normálisban felnövők

A Nyugaton (és sajnos egyre jobban Magyarországon is) általánosan elfogadott ...

LMBTQP

2026. 06. 26.

szivárványcsaládok

Gyermekbántalmazók karjába lökné Magyar Péter az örökbefogadható gyerekeket?

A Budapest Pride kapcsán Magyar Péter, és a Tisza Párt ...

LMBTQP

2026. 06. 26.