kedd, február 3, 2026
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

Ájulásig verte az aszfaltba társa fejét a “kiemelkedően liberális” iskolában tanuló 15 éves néger lány (sokkoló videó)

Teljes erővel verte társa fejét az aszfaltba egy 15 éves néger lány Missouri állambeli iskolájuk közelében. A fehér áldozatnak kritikus az állapota.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

Kritikus annak a kiskorú fehér lánynak az állapota, akinek a fejét egy verekedés során többször brutálisan az aszfaltba verték

– adta hírül a “Fox News”. Az erőszakos cselekményt egy csapat tinédzser követte el egy középiskola közelében a Missouri állambeli Saint Louis városában.

A verekedés során egy néger a földre lökött egy fehér lányt, majd többször is teljes erővel az aszfaltba verte a koponyáját, miközben áldozata láthatóan elvesztette eszméletét.

Az incidenssel kapcsolatban letartóztatták a brutális 15 éves tinilányt. Egyelőre nem világos, hogy mi vezetett a verekedéshez, meg nem erősített sajtóértesülések szerint azonban az áldozatot többször is megtámadták néger osztálytársai az iskolában.

Az iskola rövid közleményében sajnálatát fejezte ki, hogy a gyerekeket bántalmazták. A közösségi oldalukhoz fűzött kommentelés lehetőségét letiltották. Az “X”-en büszkén jegyezték meg, hogy

az iskola vezetősége elnyerte a “Sokszínűség és egyenlőség 2022 díjat”,

valószínűleg pontosan emiatt a liberális állásfoglalás miatt történhetnek meg ilyen súlyos kegyetlenségek.

A város lakossága teljesen vegyes: 46,3 százalék fehér és 43,9 százalék színes bőrű a hivatalos adatok szerint, amit a hazai cigányokkal kapcsolatos tapasztalatokból is tudhatunk, hogy jócskán átlépi a békés együttélés lehetőségének a határait.

Ahol magukra hagytuk a négereket: Haiti

Ezért ne engedj a szeretteid közelébe négereket: Idős, demens asszonyt bántalmaztak a szubszaharai gondozók

(Unser Mitteleuropa nyomán Szent Korona Rádió) 

Legfrissebb

Egyre több migráns költözik haza Németországból a német bevándorlási hivatal szerint

A német Szövetségi Migrációs és Menekültügyi Hivatal (BAMF) közlése...

Megvan ki a golfütős gyilkos, persze, hogy cigány

Tizenegy évvel az eset után azonosították a rendőrök, hogy...

Három cigányasszony megtépett és összevert egy anyukát az óvodában

Miután az óvodába járó cigánygyerek összekapott egy másik kisgyerekkel,...

Kategóriák

Egyre több migráns költözik haza Németországból a német bevándorlási hivatal szerint

A német Szövetségi Migrációs és Menekültügyi Hivatal (BAMF) közlése...

Megvan ki a golfütős gyilkos, persze, hogy cigány

Tizenegy évvel az eset után azonosították a rendőrök, hogy...

Három cigányasszony megtépett és összevert egy anyukát az óvodában

Miután az óvodába járó cigánygyerek összekapott egy másik kisgyerekkel,...

Szép új világ: a jövőben már e-mailt se kell írnunk, beszél helyettünk az “avatarunk”

Az alább említett "szakértő" legnagyobb érve a mesterséges intelligencia...

Az USA most már menedékjogot ad a férfinek, aki az ujgur átnevelőtáborokat dokumentálta

Mint arról már többször beszámoltunk, Kína vérlázító bűncselekményeket követett...

Dugin: Egész Észak-Amerika egy hatalmas Epstein-sziget

Alexander Dugin a mai Nyugatot olyan civilizációnak látja, amely...

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55