Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

WHO: Éhen halnak a gyerekek Gázában

A WHO szerint Gáza északi részén olyan humanitárius katasztrófa uralkodik, hogy gyerekek halnak éhen, de orvos- és vízhiány is sújtja a területet.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

A WHO október eleje óta most járt újra az Al-Awda és a Kamal Adwan kórházban. A szervezet vezetője, Tedros Adhanom Ghebreyesus szerint a kórházak több épülete megsemmisült, a gyerekek pedig az élelemhiány miatt súlyosan alultápláltak. Ezen kívül magas fokú az orvos, az élelmiszer és a tiszta víz hiánya is. A szervezet vezetője arról posztolt az X-en, hogy tíz gyerek halt éhen.

A Hamász által vezetett gázai egészségügyi minisztérium vasárnap arról számolt be, hogy legalább 15 gyermek halt meg alultápláltság és kiszáradás következtében a Kamal Adwan kórházban. Az ENSZ a múlt héten arra figyelmeztetett, hogy Gázában az éhínség „szinte elkerülhetetlen”. Szombaton az Egyesült Államok elindította első humanitárius segélyszállítmányát Gázába, beleértve több mint 38 000 élelmiszert.

Segélyosztás közben öltek meg minimum 112 palesztint Gázában a zsidó terroristák (videók)

(444 nyomán Szent Korona Rádió)

Telegram-posztjaink (2026.08.06.)

Az Apple eltávolította a Telegramot az App Store-ból; Ukrajna szinte teljes fegyverarzenálját bevetette Oroszország ellen; örvendeznek a zsidók Lannert döntésén, eltávolítják Takaró Mihályt a közoktatásból

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 6.

Telegram-posztjaink (2026.08.03.)

A Partizán műsorvezetőjét kérte fel Orbán Anita a Magyar Külügyi Intézet élére; továbbra is tombol a migrációs válság Spanyolországban; tűzoltóslaggal pacsálják a vizet az Ozorán

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 6.

Újabb buzeráns többletjog: homoszexuális pár javára döntött a gyámhatóság

A nemzetbiztonsági kockázatot jelentő Háttér Társaság segítségével a jogi kiskapukat ...

LMBTQP

2026. 08. 6.

Ez vár ránk is? Meg akarnak bírságolni egy német gyereket, mert nem vett részt a kötelező LMBTQP „érzékenyítésen”

Egy 14 éves, gimnáziumba járó diákot Németországban, a Dachaui járásban ...

LMBTQP

2026. 08. 6.

Telegram-posztjaink (2026.08.05.)

Húszi támadás Szaúd-Arábia ellen; amikor már a hippik is utálják a zsidókat, az sokat elárul; a Hazajáró folytatódik

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 6.

Telegram-posztjaink (2026.08.04.)

Mészáros-közeli vezetőt ültettek volna az M1 élére; iskolai bombariadóval „hálálta meg” a befogadást egy ukrán; halálos dróncsapás egy fekete-tengeri strandon

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 5.