Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Válaszcsapás: Mit és miért hallgatnak el az izraeli háborúról? 1/2

Miért csak a cionista narratíva van jelen Magyarországon?! Milyen történelmi és egyéb előzményei voltak a Hamász támadásának? Puzsér Róbert hogyan forgatja a kaftánját, mert Bayerről már tudjuk… A következő adásban a konkrét harci cselekményeket, illetve a geopolitikai fejleményeket és eszkatológiai vonatkozásokat is megvizsgáljuk – ígéri Barcsa-Turner Gábor (HVIM) a Válaszcsapásban vlogban.

IRATKOZZ FEL A YOUTUBE-CSATORNÁRA

Barcsa-Turner Gábor vlogja, a Válaszcsapás egy hetente megjelenő geopolitikai, katonai elemző műsor. Az első adás egy általános bevezető volt a geopolitikai kérdésekbe és a történelem értelmezésébe, a második a Hegyi-Karabah tanulságairól szólt.

(Szent Korona Rádió)

templomot védő hazafit

Elítélték a templomot védő lengyel hazafit

2020-ban, az abortusz korlátozása után a vallásellenes, feminista tüntetők Lengyelország ...

Nagyvilág

2026. 07. 11.

Mi Magunk

Mi Magunk vlog: Botrányos szimbolikus döntéseket hozott a Tisza

Botrány: amíg a Pride-zászlókat kitűzik az Erzsébet hídra, a vármegye ...

64

2026. 07. 11.

Telegram posztjaink (2026.07.10.)

Sorozásellenes zavargások robbantak ki Nyugat-Ukrajnában; Pride részleg a könyvesboltokban; Oroszország ismét súlyos csapásokat mért Ukrajna infrastruktúrájára – Telegram-posztjaink (2026.07.10.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 11.

Júniusban is tombolt a keresztényellenesség Európa-szerte

A balliberalizmus rohadó gyümölcse beérni látszik. Európa-szerte folyamatosan tapasztalható a ...

Nagyvilág

2026. 07. 10.

Telegram posztjaink (2026.07.09.)

Ismét Iránt támadta az USA az éjjel; Vádat emeltek a migránsok által megtámadott fehér fiú ellen Birminghamben; Izrael kijelentette: addig marad Libanonban, ameddig csak akar – Telegram-posztjaink (2026.07.09.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 10.

Telegram posztjaink (2026.07.08.)

Izraeli katona támadt egy palesztin családra; Halálbüntetést kérnek Charlie Kirk feltételezett gyilkosára; Szórakozásból gyilkoltak az amerikai katonák Afganisztánban – Telegram posztjaink (2026.07.08.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 9.