Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Tinédzser lányával vetette fel a szexvideóit a mezőkövesdi gyámügyes nő

Gyomorforgató dologra kényszerítette közel másfél éven keresztül kamaszlányát egy mezőkövesdi anya. B. Viktória lelki zsarolással elérte, hogy gyermeke telefonnal videóra vegye, ahogy a nő közösül újdonsült barátjával. A lánynak az aktusok után anyja készülékére is át kellett küldenie a felvételeket, melyeket így a pár bármikor újra megnézhetett.

Kövesd Telegram csatornánkat. Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is.

A gátlástan nőt végül a gyermek apja buktatta le: amint tudomást szerzett az ép ésszel felfoghatatlan eseményekről, azonnal a rendőrségre rohant. Az erősen traumatizált lányt és kisebb testvérét azonnal elvették B. Viktóriától, az eset kirobbanása óta az édesapjukkal élnek.

A történet már önmagában is elképesztő, ám még furcsább árnyalatot kap azzal, hogy egy olyan személy követte el, akinek a gyermekek óvása, védelme a „hivatása”. Márpedig itt pontosan erről van szó. A kétdiplomás B. Viktória ugyanis hosszú éveken keresztül a helyi családsegítőben dolgozott, előtte pedig egy katolikus iskolában volt tanár. Utolsó munkahelye a Máltai Szeretetszolgálat mezőkövesdi kirendeltsége volt, először helyettes, majd vezető beosztásban. Természetesen amint kitudódott, hogy mit tett, innen is távoznia kellett. Jelenleg alkalmi munkákból él.

„A mai világban az ember már szinte semmin nem lepődik meg, de bevallom, mindenkit sokkolt Mezőkövesden, amikor kiderült Viktória ámokfutása. Ilyet senki nem tehet egy gyerekkel. Rettentően sajnálom a kislányt, szerintem soha nem heveri ki, amit látott. Rossz belegondolni, hogy ez a nő a gyámügyön más szülők gyerekeinek a sorsáról döntött!”

– fakadt ki egy neve elhallgatását kérő helybéli asszony.

A gyerekek még kicsik voltak, amikor Viktória elvált a férjétől. A válás után az anya és a lány kapcsolata hektikus volt, akadtak jobb és rosszabb időszakok. A gyerek úgy érezte, az anyja rajta vezeti le, ha bármilyen problémája akad az életében. Viszonyuk akkor vált kifejezetten rosszá, amikor a nő életében feltűnt az a férfi, akivel a felvételeken látható. A környezete szerint Viktória az új párja megszállottjává vált. Bármit kért tőle a férfi, ő gondolkodás nélkül megtette. A gyerekek apja, a lánya és fia védelmében csak röviden nyilatkozott.

Higgyék el, lenne mit mondanom és szívem szerint kiteregetném a szennyest, de pont a gyerekek miatt nem teszem. Amit ez a nő tett, az borzalmas! A lányom a mai napig pszichológushoz jár. Imádom őt és az öccsét is, remélem, egyszer kiheverik a megrázkódtatást”

– zárta a beszélgetést az édesapa. Amint bejelentést tett a rendőrségen, megindult a büntetőeljárás. B. Viktóriát kiskorú veszélyeztetésével gyanúsítják. Az, hogy a lány igazat mond, egyetlen percig sem volt kérdés, állításait a videók és fotók sokasága bizonyította.

Védencem mindenre kiterjedő beismerő vallomást tett. Rettentően sajnálja, amit tett. A partnerével szakított és nagyon reméli, hogy még láthatja a gyermekeit”

– fogalmazott B. Viktória jogi képviselője, dr. Lichy József. B. Viktória szabadlábon védekezhet.

Hét évet kapott az a pedofil férfi, aki kiskorától kezdve zaklatja tőle sokkal fiatalabb féltestvérét

(444.hu nyomán Szent Korona Rádió)

Jékely Zsombor

Véletlen lenne? Megbízott főigazgató lett Tarr Zoltán sógora

Ott folytatódik a nepotizmus, ahol az előző kormány abbahagyta? Régi ...

Belföld

2026. 08. 1.

HVIM

Figyelmeztet a HVIM: Szexuális felvilágosítás helyett a gyermekek megrontása jöhet

Közleményt adott ki a HVIM – Magyar Ellenállás arról, hogy ...

64

2026. 07. 31.

Telegram posztjaink (2026.07.31.)

Leáll Paks, pedig lettek volna megoldások; 500 liter gázolajért törölte a körözést egy ukrán toborzó tiszt; fél év alatt 28 ezer fővel csökkent Magyarország népessége – Telegram-posztjaink (2026.07.31.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 31.

Bangó Sándor Zsolti bácsi

Öngyilkos akart lenni Bangó Sándor? Az intézetis cigány „érvelési technika” a gyakorlatban

Bangó Sándor, a Zsolti-bácsi ügy arcaként ismertté vált, korábbi intézetis ...

Belföld

2026. 07. 31.

Az Európai Unióval karöltve ekézi a magyar oktatás normalitáspártiságát a Háttér Társaság

Újabb jelentésével támadja a magyar iskolarendszert a deviáns lobbiszervezet, a ...

LMBTQP

2026. 07. 30.

Nem mindegy, hogy koncentrál vagy transzban van a gyermek, Törölve Horváth Tamás oldala, Elítélt transzféreg a színpadon

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 29.