Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

LMBTQP témában nyitott érzékenyítő részleget egy Szegedi könyvtár

A Megálló Közösségi Házban, amely Szeged Tarján városrészének közösségi háza, létrehoztak egy LMBTQP könyvtári polcot.

Kövesd Telegram csatornánkat

Kövesd Telegram csatornánkat. Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is.

Mivel a könyvespolc nyitott, így mindenkinek az arcába tolják a kéretlen propagandájukat LMBTQP témában.

A Megálló állandó programhelyszíne a Partiscum Egyesület rendezvényeinek, akik a szegedi LMBTQP-lobbi meghatározó szervezete.

A hazai LMBTQP szervezetek tagjai folyamatos kiskapukat keresnek arra hogy sátáni propagandájukat terjeszteni tudják, ez a próbálozás is ennek a kitűnő példája.

Az indiai kormány is nemet mondott az LMBTQP-lobbira és a degenerált házasságokra

Provokáltak és rongáltak az LMBTQP-lobbisták

(Humen Online nyomán Szent Korona Rádió)

transz gyerek

Hisztiznek a lobbisták, mert 19 év alattiakat nem műtenek át az új new york-i transzklinikán

Ajjaj, nagy a baj: szegény fiatalokat nem engedik, hogy „teljesen ...

LMBTQP

2026. 06. 25.

A homoszexuálisokat még az ördög is megveti – Szentek szavai a szodómiáról

Manapság még a magukat vallásosnak, kereszténynek valló, sőt akár klerikális ...

Trón és Oltár

2026. 06. 25.

pedofil homoszexuális

Ez a „szerető közeg”? Pedofil bűncselekményekkel és emberkereskedelemmel vádolják az Egyesült Királyság első homoszexuális „apját”

Hogyhogy nem, újabb szivárványcsaládról derült ki, hogy a „apa és ...

LMBTQP

2026. 06. 25.

Izrael célja a káosz; Tucker Carlson hátat fordít Trumpnak; A hatalom bebetonozását készíti elő a Tisza – Telegram posztjaink (2026.06.24.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 24.

A Tisza-kormány aláírja a magyar oktatás halálos ítéletét?

Mire számíthatunk a Tisza-kormány oktatási miniszterétől, Lannert Judittól? Milyen irányba ...

Belföld

2026. 06. 24.

Telegram posztjaink (2026.06.23.)

Lövöldözés történt egy zsidó negyedben; Megszólalt az Erzsébet hídról a buzizászlókat eltávolító férfi; Fokozott rendőri jelenlét lesz a budapesti Pride idején – Telegram posztjaink (2026.06.23.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 23.