Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Összevertek egy 11 éves diákot a tornaórán, majd az anyjára is rátámadtak amiért feljelentés történt az ügyben

Az egyik érdi általános iskolában támadta meg egy diák az osztálytársát, akinek súlyos sérülései lettek, a  lépe csaknem leszakadt, ezért korházba is kellett szállítani. Az eset után a fiú anyukája bement az iskolába, hogy megkérdezze az iskola igazgatóját: hogyan fordulhatott elő ilyesmi az iskolában. Három nappal később, az anyukát futás közben egy ismeretlen tettes megtámadta és annyira megverte, hogy ő is kórházba került. Na vajon „kik” szokták így intézni a dolgaikat?

Kövesd Telegram csatornánkat

Exkluzív anyagok, mémek, rövid hírek, amiket nem feltétlenül rakunk ki a weboldalunkra…

Az egyik érdi általános iskolában támadta meg egy diák az osztálytársát, akinek olyan súlyos sérülései lettek, hogy kórházba kellett szállítani. A megtámadott gyerek kórházi kezelésben részesült. Az orvosi vizsgálatok 8 napon belül gyógyuló könnyű sérülést állapítottak meg. A kórház végül hivatalból feljelentést is tett a rendőrségen.

A két 11 éves gyerek tornaórán játék közben a labda megszerzéséért küzdött, ez fajult verekedésbe. A feldühödött fiatal lábszáron majd többször hasba rúgta társát, végül a labdával is fejbe dobta.

Az áldozat egy volt óvónő fia, a brutális esetre pedig egy aggódó szülő hívta fel a figyelmet a Bors szerint, mivel elégedetlen volt azzal, ahogy az iskola igazgatója kezelte az ügyet.

Miután a megvert fiú lépe csaknem leszakadt, az anyukája bement az iskolába, hogy megkérdezze az iskola igazgatóját: hogyan fordulhatott elő ilyesmi az iskolában. A bulvárlap szerint azonban nem úgy sült el a látogatás, ahogy az anyuka tervezte, sőt végül még őt vonta kérdőre az iskolaigazgató, mondván, hogy „ismeri a támadó fél családját, miért kell ebből ekkora ügyet csinálni”.

Három nappal később, a feljelentés után az anyukát futás közben egy ismeretlen tettes megtámadta és annyira megverte, hogy ő is kórházba került. Bár bizonyíték nincs arra, hogy a két eset összefügg, a helyiek közül sokan vélik úgy, hogy az iskolában verekedő 11 éves családja áll a második támadás mögött.

https://szentkoronaradio.com/blog/2021/05/26/oktatasi-integracio-tanarara-tamadt-a-14-es-16-eves-hetedik-osztalyos-tanulo/

https://szentkoronaradio.com/blog/2023/09/17/kessel-fenyegetozott-egy-borsodi-iskolaban-egy-drogos-ferfi/

(Vadhajtások nyomán Szent Korona Rádió)

Megfenyegetett egy plébánost a Tisza képviselője, miután az bírálta Magyar Pétert; gumilövedékkel lőttek a migráció ellen tüntető spanyolokra Ceutában; már hároméves gyerekeknek is drag queen érzékenyítést szerveznek az USA-ban

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 28.

Emlékezés a második bécsi döntés évfordulóján

Az Igazságot Magyarországnak Szövetség megemlékezést tart a második bécsi döntés évfordulóján

Az Igazságot Magyarországnak Szövetség 2026. augusztus 30-án, a második bécsi ...

Elszakított területeink

2026. 08. 28.

11 év után ismét Erdélyben a HVIM; három gyermekét ölte meg, mégis százak tüntettek mellette; közpénzből jelenik meg a Tisza Párt kampánylapja

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 28.

Rajonganak a gyermekgyilkos Lindsay Clancy-ért – TikTok trend lett a gyerekek sanyargatása?!

A TikTokon elterjedtek azok a videók, amelyeken zokogó nők a ...

Jog gyilkosai

2026. 08. 27.

Attila Védvonal

Útvonalváltozás az Attila Védvonal Emlék- és Teljesítménytúrán, fontos információk a nevezéshez!

2026. szeptember 19-én rendezi meg a HVIM – Magyar Ellenállás ...

64

2026. 08. 26.

Telegram-posztjaink (2026.08.25.)

Vármegyések a 2495 méteres Kriván csúcsán; havi 2890 euróért béreltek luxusvillát a volt vezérkari főnöknek; börtönbe vonult az összeesküvés-elméleteket terjesztő Posta Imre

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 25.