Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

A női sterilizációt reklámozza a DW kifejezetten a magyar nők számára

„Soha nem akartam anya lenni!” – mondja Jasmin, aki 25 évesen úgy döntött, hogy biztosra megy: sterilizáltatta magát. Ez azt jelenti, hogy műtéti beavatkozással átjárhatatlanná tették a petevezetékeit – olvasható a DW Facebook-oldalára feltöltött videó kísérőszövegében.

Kövesd Telegram csatornánkat

Exkluzív anyagok, mémek, rövid hírek, amiket nem feltétlenül rakunk ki a weboldalunkra…

A DW azaz a Deutsche Welle egy németországi erőteljesen liberális külföldieknek szóló közszolgálati médium, ami az ARD szövetség tagja. A társaság központjai Berlinben és Bonnban találhatók. A társaság 4 nyelven sugároz televíziós műsorokat, köztük a magyar nézőközönség számára is.

Mexikó összes államában legalizálták a magzatgyilkosságot

Abortuszpárti konferenciát szervez a Momentum szövetségese

(Kuruc.info nyomán Szent Korona Rádió) 

Erzsébet híd zászló

HVIM: Elismerésünk az LMBTQP-rongyokat az Erzsébet hídról eltávolító hazafinak!

A HVIM – Magyar Ellenállás közleményben reagált arra, hogy egy ...

64

2026. 06. 22.

Telegram posztjaink (2026.06.21.)

Franciaországban gyilkolhatott a Moszad; Visszavonta Zelenszkij kitüntetését a lengyel elnök; XIV. Leó pápa megint a migránsokat védi – Telegram posztjaink (2026.06.21.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 21.

Erzsébet híd zászlók

Itt a „Pride hónap”, gőzerővel tombol az LMBTQP-lobbi hazánkban

A hagyományos értékekkel szemben álló LMBTQP-lobbiszervezetek politikai befolyásának erősödését jelzi, ...

LMBTQP

2026. 06. 21.

Telegram posztjaink (2026.06.19.)

Keresztény tulajdonban lévő üzletet támadtak meg Szíriában; Beleköptek a békemegállapodásba a zsidók; Az LMBTQP-lobbi a Pride-tilalom visszavonását követeli – Telegram posztjaink (2026.06.19.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 19.

Így álcázza magát a német Antifa: A DEMOS e.V. egyesület tevékenysége

Korábban is köztudott volt, hogy a német Antifa kap támogatásokat ...

Egyéb

2026. 06. 19.

Pázmány LMBTQP

Bűn, ha egy katolikus egyetem valóban katolikus – Másodfokon is nyert az LMBTQP-lobbista oktató a Pázmány ellen

Jogerősen is megnyerte csütörtökön a Pázmány Péter Katolikus Egyetem ellen ...

LMBTQP

2026. 06. 18.