Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Szlovákiában is erősödik a migrációs nyomás, a hadsereg bevetése mellett döntöttek

A szlovák rendőrség már nem bír az egyre erősödő migrációs nyomással, ezért az állam katonákat küld a határra annak érdekében, hogy segítsék a migránsok áramlásának koordinálását.

Kövesd Telegram csatornánkat

Exkluzív anyagok, mémek, rövid hírek, amiket nem feltétlenül rakunk ki a weboldalunkra…

Ludovit Odor szlovák miniszterelnök szerda délelőtt jelentette be azt, hogy a rendőrség megsegítése érdekében a hadsereg is fel fog vonulni a szlovák-magyar határra.

Első körben 500 katona érkezik majd az ország déli határára a rendőri erők segítségére.

Odor arról is beszélt, hogy lehetetlen lenne lezárni a szlovák-magyar határt, viszont szükség van a migrációs folyamatok kontrollálására.

Szlovákiában az elmúlt időszakban jelentősen megugrott a bevándorlók száma, akiknek jó része tovább tervez menni nyugatra, elsősorban Németországba. Csak idén eddig 27 ezer illegális bevándorlót tartóztattak fel a szlovák hatóságok Magyarország felől, ez a tavalyi év kilencsszerese.

Egyre fokozódik a migrációs helyzet hazánkban

Tűzharc tört ki a magyar határ mellett és több robbanás is történt

(Portfolio nyomán Szent Korona Rádió)

Telegram posztjaink (2026.06.19.)

Keresztény tulajdonban lévő üzletet támadtak meg Szíriában; Beleköptek a békemegállapodásba a zsidók; Az LMBTQP-lobbi a Pride-tilalom visszavonását követeli – Telegram posztjaink (2026.06.19.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 19.

Így álcázza magát a német Antifa: A DEMOS e.V. egyesület tevékenysége

Korábban is köztudott volt, hogy a német Antifa kap támogatásokat ...

Egyéb

2026. 06. 19.

Pázmány LMBTQP

Bűn, ha egy katolikus egyetem valóban katolikus – Másodfokon is nyert az LMBTQP-lobbista oktató a Pázmány ellen

Jogerősen is megnyerte csütörtökön a Pázmány Péter Katolikus Egyetem ellen ...

LMBTQP

2026. 06. 18.

Telegram posztjaink (2026.06.18.)

Az ukránok megtámadtak egy autóbuszt; Aláírta a békemegállapodást Amerika és Irán; Drag queen események gyerekeknek az USA-ban – Telegram posztjaink (2026.06.18.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 18.

neurodivergens LMBTQ

Tudtad? A fogyatékosságok és az LMBTQP identitás között jelentős az átfedés

Feltűnt már, hogy sok a szellemi képességeivel küzdő az LMBTQP ...

LMBTQP

2026. 06. 18.

Telegram posztjaink (2026.06.18.)

A német zászlót betiltották Németországban; Telegram elleni szabotázs; Hiteles tanúk Zsolti bácsiról – Telegram posztjaink (2026.06.17.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 17.