Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...
Műsorújság
Dobos Krisztina barátjánál, Egyed Andrásnál találtak pedofil anyagokat

Antifa-ügy: Magyarországon, Dobos Krisztina barátjánál, Egyed Andrásnál találtak pedofil anyagokat, azóta öngyilkos lett

Dobálják a laptopot, mint a forró krumplit: állítólag nem az övé, és senkinek semmi köze hozzá.  Jámbor András „polgártársunk” tiltakozik, hogy belekeverjék és különben is ártatlan mindenki. Az ominózus laptop egy Egyed András nevű férfié, akivel Dobos Krisztina együtt él(t). Frissítés: Egyed azóta öngyilkos lett.

Kövesd Telegram csatornánkat
Exkluzív anyagok, mémek, rövid hírek, amiket nem feltétlenül rakunk ki a weboldalunkra…

Az Antifa-ügy nyomozása során tartottak házkutatást Dobos Krisztina Szikra-tag lakásán: akkor a rendőrök pedofil felvételekre bukkantak. Az ominózus informatikai eszköz tulajdonosa Egyed András, Dobos párja, tehát nem a mozgalom aktivistája. Jámbor András országgyűlési képviselői szerint bele akarják keverni egy ügybe, amihez semmi köze.

Dobos Krisztina is az Antifa ügy gyanúsítottja

Az „Antifa-ügy” nyomán zajló eljárás során pedofil felvételekre bukkantak a nyomozók a Jámbor András párbeszédes politikus által alapított Szikra Mozgalom tagja, Dobos Krisztina lakásának átkutatása során, számolt be róla a Magyar Nemzet.

A lap cikkében emlékeztet, a szélsőbaloldali Antifa év elején elkövetett brutális támadássorozatra a fővárosban. Február 10-én egy símaszkos, felfegyverzett banda hátulról megtámadott és véresre vert egy negyven év körüli férfit Budapesten. Nem sokkal később kiderült, ez a leszámolás egy akciósorozat része volt. Az Antifa-csoport tagjai február közepéig összesen nyolc járókelőt támadtak meg a főváros négy pontján. A Budapesti Rendőr-főkapitányság közösség tagja elleni erőszak bűntette miatt folytat eljárást az ügyben, és már a támadások első napján nyomozócsoportot állítottak fel a tettesek kézre kerítésének érdekében. A támadások megszervezéséhez kellettek magyarországi kapcsolatok, például a megvert trafikost is magyarul szólították le előtte a Postán.

A büntetőeljárás során a rendőrség számos helyszínen tartott házkutatást, ekkor kerültek elő azok a felvételek, amelyeken 12. életévét be nem töltött személy sanyargatása, illetve erőszak alkalmazása látható, ami miatt gyermekpornográfia bűntett megalapozott gyanújával rendeltek el nyomozást, olvasható a cikkben.

Gyermekpornográfia volt Egyed András laptopján

 A BRFK közölte, a Budapesten 2023 februárjában elkövetett antifa-támadásként hivatkozott bűncselekmény sorozat nyomozása során végrehajtott eljárási cselekmények során a rendőrök adathordozókat is lefoglaltak. Az adathordozók elemzése során a Büntető törvénykönyvről szóló 2012. évi C. tv. 204. § (1) bekezdés a) pontjába ütköző és a (3) bekezdés I. fordulata szerint minősülő, 12. életévét be nem töltött személy sanyargatását, vagy erőszak alkalmazását tartalmazó felvételre tartással elkövetett gyermekpornográfia bűntett megalapozott gyanúja merült fel.

A pedofil antifáról minden információ megtalálható itt >>>

A BRFK közölte, hogy a felvételeket tartalmazó informatikai eszköz tulajdonosa egy férfi, aki nem volt gyanúsított a közösség tagja elleni erőszak bűntett miatt folytatott eljárásban.

További részleteket az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló törvény rendelkezései alapján nem közölt a BRFK, de ebből kiderült, hogy a Dobos Krisztina lakásában talált pedofil tartalom tulajdonosa nem a nő volt. Tehát egyértelmű, hogy kié lehetett a laptop: Egyed Andrásé.

(24.hu nyomán Szent Korona Rádió)

Mecset nyílt Szombathelyen – Van-e ok az aggodalomra?

A szombathelyi mecset nyitás hírére sokan felkapták a fejüket. A ...

Belföld

2026. 06. 12.

Magyar zászlót égettek szerb diákok; Németország új generációi már nem lesznek németek, Ukrán drón csapódott be a Zaporozsjei atomerőműbe – Telegram posztjaink (2026.05.30.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 05. 31.

Újabb értékes filozófiai mű jelent meg magyar nyelven: Jean Hani – A fekete szűz

Jean Hani francia filozófus és tradicionalista író, valamint az Amiens-i ...

Ősök szelleme

2026. 05. 30.

Zagyva György Gyula a Magyar Jelen podcastban; Napi migráns: késelés Svájcban; Csak az oltári szentség maradt a brazil templomból – Telegram posztjaink (2026.05.28.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 05. 29.

Trianon Felvonulás

HVIM: A Trianon Felvonulás beteljesítette küldetését

A HVIM – Magyar Ellenállás szervezésében 2001 óta minden évben ...

64

2026. 05. 29.

Ott folytatják, ahol a Fidesz abbahagyta – A Tisza is kiszolgálja Izraelt

Az erős és stabil magyar–izraeli kapcsolat mélyen gyökerezik Magyarország nemzeti ...

Belföld

2026. 05. 28.