Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Szegény BMW-s Benjámin úgy megijedt, hogy több kerületen át kellett üldözni a rásszista rendőröknek

Közúti ellenőrzésen nem állt meg, hanem elhajtott a 26 éves, „fiatal” Benjámin a BMW-jével…

Kövesd Telegram csatornánkat
Exkluzív anyagok, mémek, rövid hírek, amiket nem feltétlenül rakunk ki a weboldalunkra…

A rendőrök megkülönböztető fény- és hangjelzés használata mellett a XIII. kerületen át egészen Újpestig követték a szürke autót, a sofőr a többszöri felszólítás ellenére sem volt hajlandó lassítani.

Az ámokfutó több piroson is áthajtott az életveszélyes hajsza közben, valamint a járdán haladó gyalogosok életét is veszélyeztette; két embernek félre kellett ugrania a száguldozó BMW elől. Végül egy szemből érkező kocsi útját állta az autósnak, így a rendőrök utolérték és elfogták őt. Sérültről nem érkezett bejelentés.

A 26 éves K. Benjámint közúti veszélyeztetés bűntett megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki a Budapesti Rendőr-főkapitányság Közlekedésrendészeti Főosztályán.

Bebizonyosodott, hogy a 26 éves sofőr kábítószertől befolyásolt állapotban vezetett, ezért a nyomozók járművezetés bódult állapotban vétség megalapozott gyanúja miatt is kihallgatták. A férfi a bűncselekmények elkövetését beismerte, de részletes vallomást nem kívánt tenni, írja a police.hu.

Telegram-posztjaink (2026.08.19.)

Tűzugrással és fogadalommal zárult a Vármegyés Ifjúsági Tábor; abortuszpárti szabályozás Magyarországon; késes támadásban sebesült meg egy török ellenzéki képviselő

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 21.

gyűlöletbeszéd Háttér Társaság

Főbesúgóvá léptette elő a Meta a Háttér Társaságot

A normalitáspárti hangok eddig is jelentősen le voltak csavarva a ...

Hírek

2026. 08. 19.

Amnesty International

A közoktatásért felelős államtitkár nyitja meg az Amnesty International tanévnyitóját

Kókayné Lányi Marietta közoktatásért felelős államtitkár nyitja meg szeptember 3-án ...

LMBTQP

2026. 08. 19.

Telegram-posztjaink (2026.08.18.)

Újabb magyarellenes vandalizmus Felvidéken; közel háromszáz migránst tartóztattak fel Marokkóban; Trump szerint csak vicc volt a Hormuzi-szoros amerikai annektálása

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 18.

Hammerbande

Nyíltan támogatják a gyilkosságot a Hammerbande szimpatizánsai

Budapesti Antifasiszta Szolidaritási Bizottság nevű szervezet célja, hogy kiálljon a ...

Hírek

2026. 08. 17.

Bebizonyosodott: az LMBTQP-lobbi felelős deviánsok mentális problémáiért

Nem az abnormális szexuális vagy nemi irányultság az egyetlen elmebetegségük… ...

LMBTQP

2026. 08. 15.