hétfő, január 5, 2026
13 C
Budapest
Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55

Gondoljon Niedermüller a Holokausztnak köszönhetően jól élő zsidókra is – A HVIM üzenete a magyarellenes provokátornak

Niedermüller Péter újabb, a magyarságot gyalázó, a külhoni testvéreinket sértő nyilatkozattal állt elő. A HVIM közleményben, és egy erzsébetvárosi akcióval üzent számára. 

Kövesd Telegram csatornánkat

Exkluzív anyagok, mémek, rövid hírek, amiket nem feltétlenül rakunk ki a weboldalunkra…

Niedermüller Péter, horribile dictu Erzsébetváros polgármestere újabb vérlázító kijelentéssel állt elő. Nem elég, hogy szerinte a fehér heteroszexuálisok rémisztő képződmények, most a határon túli magyarság lelkébe taposott bele. Volt képe kijelenteni, miszerint “gondoljunk azokra a magyarokra is, akik Trianonnak is köszönhetően ma jobban élnek Romániában, Szlovákiában és a többi környező országban, mint mi itthon Magyarországon.”

Ez a hozzáállás tarthatatlan, így a mai napon elvittük hozzá szavainak átiratát, élesebbre állítottuk kijelentését, hátha így ő és elvtársai észreveszik, hogy a magyarság tragédiáját sem szabad félvállról venni:

“Gondoljunk azokra a magyarokra zsidókra is, akik Trianonnak a Holokausztnak is köszönhetően ma jobban élnek”

Kijelentései fényében, továbbá, ha ennyire nem tetszik Magyarországon az élet, van egy javaslatunk – hogy egy klasszikust idézzünk -, “el lehet menni.” És tudjuk is, hogy ezt a harcias deviáns magatartást Péter hol tudná hasznosítani. Menjen Ukrajnába, küzdjön ott a nyílt és szabad társadalomért. Magyarországot hagyják békén, Magyarország normális marad!

Elfogadhatatlannak tartjuk, hogy hazánkban ilyen lelkületű emberek városrészeket vezetnek, meghatározó szerepet töltenek be. Követeljük Niedermüller Pétertől, hogy kérjen elnézést korábbi és jelen kijelentéseiért, továbbá mondjon le, és vonuljon vissza mindennemű közéleti tevékenységtől!

HVIM vezérkara
2022. 06. 07.

Videóval: A HVIM egy döglött patkánnyal ajándékozta meg Niedermüllert a hivatalában

Komoly követeléseket fogalmazott meg a HVIM az orosz-ukrán háború kapcsán (videóval frissítve)

A HVIM közleménye: Itt az alkalom elbontani a budapesti szovjet emlékművet?!

(Szent Korona Rádió)

Legfrissebb

Szuverenizmus: Egyedül Magyarország nem írta alá a langyos EU-s nyilatkozatot Venezueláról

Magyarország egyedüliként nem támogatta az Európai Unió vasárnap éjjel...

Kész fegyverarzenált találtak az ukrán korrupciós botrány kulcsemberének ingatlanjában

Végső soron nem csak arany vécékre, hanem fegyverekre is...

Életfogytiglani fogságra ítélték a kínai katolikus médiamágnást

A kormány által kinevezett bírák által, esküdtszék nélkül folyt...

“A magyar kormánynak alkotmányos kötelessége mielőbb elérni a jogfosztó jogszabály hatályon kívül helyezését”

"A kollektív bűnösség embertelen elvén alapuló Beneš-dekrétumok a felvidéki...

Kategóriák

Szuverenizmus: Egyedül Magyarország nem írta alá a langyos EU-s nyilatkozatot Venezueláról

Magyarország egyedüliként nem támogatta az Európai Unió vasárnap éjjel...

Életfogytiglani fogságra ítélték a kínai katolikus médiamágnást

A kormány által kinevezett bírák által, esküdtszék nélkül folyt...

Rövidesen a migránsok lesznek többségben az osztrák lakossággal szemben Bécsben

A legfrissebb kutatások szerint Bécsben az újszülöttek közel fele...

Venezuela: Kábítószer elleni harc, vagy az olajról szóló gyarmatosítás?

Ahogy anno Irakot vegyifegyverek miatt szállták meg, most Venezuela...

Kapcsolódó cikkek

Rock
Kalapács és az Akusztika - Fagyott világ
Klasszikus
Marin Marais - Marche Tartare, IV.55