Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Sopronban tartott nagy sikerű előadást Tyirityán Zsolt

Nem várt érdeklődéssel tartotta meg Tyirityán Zsolt, a Betyársereg vezetője a soproni előadását.

A HVIM szervezésében, október 15-én Sopronban Tyirityán Zsolt, a Betyársereg vezetőjének előadását hallgathatták meg a nyugat-magyarországi érdeklődők.

Ismerve a helyi viszonyokat nem számítottunk nagy létszámra, de rendezvényünk mégis teltházas lett. Nem véletlenül, hiszen nem a szokásos mindenkinek megfelelni akaró kampánybeszéd várt ránk, hanem végre egy őszinte és hiteles előadó osztotta meg velünk gondolatait, olykor akár olyan kérdésekről is, amelyeket más ügyesen kikerülne.

tyirityan2

 

Hallhattunk a Betyársereg megalakulásáról, létrejöttének kiváltó okairól, életre hívójáról, valamint arról is, hogy mi módon mozgatható évek óta ezeknek az egyenként is tekintélyt parancsoló válogatott harcosoknak a csoportja. Fontos, hogy egy szervezetet olyan emberek irányítsanak, akiknek van tekintélyük és alkalmasságuk. Nem lehetnek önjelölt vezetők és anarchiába taszitó tagok sem, mert sok ilyen szervezet eltűnt a nemzeti palettáról.

Szó volt az egyén harcáról is. Aki nem tud kiállni önmagáért, családjáért, az a hazájáért sem tud. A cigány-magyar együttélés legnagyobb gátjai a jogvédő szervezetek, akik csak a jogaikat ismertetik a cigánysággal, kötelességeiket nem – hangzott a következtetés ebben a problémakörben.

A világot, Európát fenyegető kihívások mellett szó esett pátriánkat érintő veszélyekről is, amelyeknek elhárításánál seregünk is kellően kiveszi a részét, védi azok életterét, akik élni akarnak – fejtette ki Tyirityán Zsolt, a Betyársereg vezetője, mintegy 45-50 fő előtt.

Az előadás után koncertek sorozata (Boxers, Hunor, MP40, RPG) és hajnalig tartó baráti beszélgetés következett, melynek köszönhetően nyugaton is bővült a betyárok száma. tyirityan1

(Betyársereg – Szent Korona Rádió)

Erzsébet híd zászló

HVIM: Elismerésünk az LMBTQP-rongyokat az Erzsébet hídról eltávolító hazafinak!

A HVIM – Magyar Ellenállás közleményben reagált arra, hogy egy ...

64

2026. 06. 22.

Telegram posztjaink (2026.06.21.)

Franciaországban gyilkolhatott a Moszad; Visszavonta Zelenszkij kitüntetését a lengyel elnök; XIV. Leó pápa megint a migránsokat védi – Telegram posztjaink (2026.06.21.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 21.

Erzsébet híd zászlók

Itt a „Pride hónap”, gőzerővel tombol az LMBTQP-lobbi hazánkban

A hagyományos értékekkel szemben álló LMBTQP-lobbiszervezetek politikai befolyásának erősödését jelzi, ...

LMBTQP

2026. 06. 21.

Telegram posztjaink (2026.06.19.)

Keresztény tulajdonban lévő üzletet támadtak meg Szíriában; Beleköptek a békemegállapodásba a zsidók; Az LMBTQP-lobbi a Pride-tilalom visszavonását követeli – Telegram posztjaink (2026.06.19.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 19.

Így álcázza magát a német Antifa: A DEMOS e.V. egyesület tevékenysége

Korábban is köztudott volt, hogy a német Antifa kap támogatásokat ...

Egyéb

2026. 06. 19.

Pázmány LMBTQP

Bűn, ha egy katolikus egyetem valóban katolikus – Másodfokon is nyert az LMBTQP-lobbista oktató a Pázmány ellen

Jogerősen is megnyerte csütörtökön a Pázmány Péter Katolikus Egyetem ellen ...

LMBTQP

2026. 06. 18.