Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

„Elkerülhetetlen sors” vár arra, aki Aleppoban marad (Videó)

Még szorosabb nyomás alatt tartja a rommá ostromlott Aleppót a szíriai hadsereg. Egy londoni székhelyű jogvédő szervezet, a Syrian Observatory for Human Rights szerint erős harcok dúlnak a városközpont közelében, Busztan al-Basha negyedben.

A török-szíriai határon Atmehnél legkevesebb huszonöten haltak meg, amikor bomba robbant. A támadásért az önmagát Iszlám Államnak nevező terrorszervezet vállalta a felelősséget. Törökország támogatja a térségben a szíriai felkelőket.

Az atmehi határátkelő az utánpótlás miatt stratégiai jelentőségű mind az Aszadhoz hű kormányerők, mind a felkelők, mind az Iszlám Állam nevű terrorszervezet fegyveresei számára. Idlibből erre jutnak át a harcok sújtotta Aleppó felé tartó szállítmányok.

A szíriai kormányerők ijesztő közleményben figyelmeztettek mindenkit aki a városban maradt, hogy “elkerülhetetlen sors” vár rájuk, ha nem hagyják el a már szétlőtt települést.

(Militarizált Övezet – Szent Korona Rádió)

Erzsébet híd zászlók

Itt a „Pride hónap”, gőzerővel tombol az LMBTQP-lobbi hazánkban

A hagyományos értékekkel szemben álló LMBTQP-lobbiszervezetek politikai befolyásának erősödését jelzi, ...

LMBTQP

2026. 06. 21.

Telegram posztjaink (2026.06.19.)

Keresztény tulajdonban lévő üzletet támadtak meg Szíriában; Beleköptek a békemegállapodásba a zsidók; Az LMBTQP-lobbi a Pride-tilalom visszavonását követeli – Telegram posztjaink (2026.06.19.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 19.

Így álcázza magát a német Antifa: A DEMOS e.V. egyesület tevékenysége

Korábban is köztudott volt, hogy a német Antifa kap támogatásokat ...

Egyéb

2026. 06. 19.

Pázmány LMBTQP

Bűn, ha egy katolikus egyetem valóban katolikus – Másodfokon is nyert az LMBTQP-lobbista oktató a Pázmány ellen

Jogerősen is megnyerte csütörtökön a Pázmány Péter Katolikus Egyetem ellen ...

LMBTQP

2026. 06. 18.

Telegram posztjaink (2026.06.18.)

Az ukránok megtámadtak egy autóbuszt; Aláírta a békemegállapodást Amerika és Irán; Drag queen események gyerekeknek az USA-ban – Telegram posztjaink (2026.06.18.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 18.

neurodivergens LMBTQ

Tudtad? A fogyatékosságok és az LMBTQP identitás között jelentős az átfedés

Feltűnt már, hogy sok a szellemi képességeivel küzdő az LMBTQP ...

LMBTQP

2026. 06. 18.