Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

Londonban is zúgni fog a nem-nem-soha

Idén is megtartja a Magyar Magvető a már szokásosnak mondható trianoni felvonulását és megemlékezését Londonban.

Kedves Londonban élő magyar honfitársaink!

Idén is megtartjuk a már hagyományosnak mondható trianoni felvonulásunkat és megemlékezésünket Londonban.

Időpont:
Június 4. szombat

Program:

-13:00 Találkozó és gyülekező a Whitehall Gardensben (SW1A 2HE, a legközelebbi metróállomások: Embankment, Westminster és Charing Cross).
-14:00 Vonulás kezdete a Downing Street irányába, érintve a parlament épületét.
-15:00 Az előadások kezdete a Richmond Terrace-on (Downing Street 10-el szemben).

Jöjjenek/gyertek el minél többen, hogy ezzel is felhívjuk a figyelmet a 96 évvel ezelőtt történt igazságtalanság mai napig tartó következményeire!

Az egész esemény alatt gyűjtést tartunk a jogtalanul fogvatartott székely hazafiak családjának megsegítésére.

VESSZEN TRIANON!

– Magyar Magvető –

Our venerated friends,

The Magyar Magvető and the HVIM Erdély would like to invite you to the 96th Trianon Remembrance day.

Programme:

1pm: Meeting at the Whitehall Gardens, SW1A 2HE (the closest stations are: Embankment, Westminster and Charing Cross).
2pm: March begins.
3pm: Protesting presentations and performances at the Richmond Terrace (10 Downing Street)

Hope we meet you there!

Videó a tavalyi megemlékezésről:

(SZKR)

Telegram-posztjaink (2026.08.04.)

Mészáros-közeli vezetőt ültettek volna az M1 élére; iskolai bombariadóval „hálálta meg” a befogadást egy ukrán; halálos dróncsapás egy fekete-tengeri strandon

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 5.

Így lőtte lábon magát Amerika – Kulcsfontosságú alapanyag hiányzik a vadászgépek gyártásához

Miközben minden erejével igyekszik fenntartani hegemón hatalmát az USA a ...

Militarizált övezet

2026. 08. 4.

Telegram-posztjaink (2026.08.02.)

Több ezren maradnak meleg víz nélkül Paks leállításával; két ember meghalt az Ozora Fesztiválon; a libanoni települések földig rombolását ünneplik a zsidók

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 3.

Jékely Zsombor

Véletlen lenne? Megbízott főigazgató lett Tarr Zoltán sógora

Ott folytatódik a nepotizmus, ahol az előző kormány abbahagyta? Régi ...

Belföld

2026. 08. 1.

HVIM

Figyelmeztet a HVIM: Szexuális felvilágosítás helyett a gyermekek megrontása jöhet

Közleményt adott ki a HVIM – Magyar Ellenállás arról, hogy ...

64

2026. 07. 31.

Telegram posztjaink (2026.07.31.)

Leáll Paks, pedig lettek volna megoldások; 500 liter gázolajért törölte a körözést egy ukrán toborzó tiszt; fél év alatt 28 ezer fővel csökkent Magyarország népessége – Telegram-posztjaink (2026.07.31.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 31.