Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

RomEr – A hazáért

Hosszabb szünet után újra vadonatúj dalokkal jelentkezik a RomEr!

Október 23-án, a Club202-ben megrendezésre kerülő koncertünkön jelenik meg digipak CD formájában „A hazáért” három részes EP sorozat első darabja a „Piros”. És, hogy hogyan juthatsz hozzá? Néhány kattintással előrendelheted közvetlenül a zenekartól a hivatalos honlapunkon, ahol nincs cenzúra, így a teljes borítót megnézheted itt.

20150907_RomantikusErszak_kicsi

Minden előrendelőnk kedvező áron pólót is rendelhet a CD mellé. Megrendelésed akár személyesen is átveheted a lemezmegjelenési koncerten. Ha ott leszel, jelöld magad az esemény oldalán itt.

Ha sorban begyűjtöd mindhárom kiadványt, végül összeáll a magyar trikolór! Köszönjük, hogy az eredeti CD megvásárlásával támogatod további RomEr kiadványok elkészülését!

(Sziva Balázs Facebook)

Telegram posztjaink (2026.06.21.)

Franciaországban gyilkolhatott a Moszad; Visszavonta Zelenszkij kitüntetését a lengyel elnök; XIV. Leó pápa megint a migránsokat védi – Telegram posztjaink (2026.06.21.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 21.

Erzsébet híd zászlók

Itt a „Pride hónap”, gőzerővel tombol az LMBTQP-lobbi hazánkban

A hagyományos értékekkel szemben álló LMBTQP-lobbiszervezetek politikai befolyásának erősödését jelzi, ...

LMBTQP

2026. 06. 21.

Telegram posztjaink (2026.06.19.)

Keresztény tulajdonban lévő üzletet támadtak meg Szíriában; Beleköptek a békemegállapodásba a zsidók; Az LMBTQP-lobbi a Pride-tilalom visszavonását követeli – Telegram posztjaink (2026.06.19.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 19.

Így álcázza magát a német Antifa: A DEMOS e.V. egyesület tevékenysége

Korábban is köztudott volt, hogy a német Antifa kap támogatásokat ...

Egyéb

2026. 06. 19.

Pázmány LMBTQP

Bűn, ha egy katolikus egyetem valóban katolikus – Másodfokon is nyert az LMBTQP-lobbista oktató a Pázmány ellen

Jogerősen is megnyerte csütörtökön a Pázmány Péter Katolikus Egyetem ellen ...

LMBTQP

2026. 06. 18.

Telegram posztjaink (2026.06.18.)

Az ukránok megtámadtak egy autóbuszt; Aláírta a békemegállapodást Amerika és Irán; Drag queen események gyerekeknek az USA-ban – Telegram posztjaink (2026.06.18.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 18.