Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...
cigány

Hiába próbált elfutni, már a fogdán éjszakázott az erőszakoló cigány

Három körözés volt érvényben egy 26 éves budapesti cigány ellen. Ugyan megpróbálta, de a készenléti rendőrök elől nem tudott elfutni.

Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

A Készenléti Rendőrség budapesti egységének két járőre szeptember 22-én este gépkocsizó szolgálatot látott el a VIII. kerületben. A Keleti pályaudvar előtt egy gyanúsan viselkedő társaságra figyeltek fel. Egyből kiszálltak az autóból, majd ellenőrizték a három férfit. Egyiküknél egy szerszám volt, amit az intézkedés idejére elvettek tőle a rendőrök. Miközben éppen arról beszélt nekik, hogy az a kalapács a munkájához kell, kiderült, hogy nincsenek nála az igazolványai. Így az általa bediktált adatokat akarták az egyenruhások leellenőrizni, amikor a cigány egyszer csak elfutott a Thököly út irányába. A két rendőrnek meglepődni sem volt ideje, azonnal cselekedtek, és utána iramodtak.

A férfinak csak pár métert sikerült megtenni, aztán a két rendőr földre is vitte. Mikor megbilincselték, bevallotta, hogy körözik, ezért akart elmenekülni.


A járőrök megállapították, hogy valóban három körözés van ellene érvényben. A BRFK IV., VII. és XI. Kerületi Rendőrkapitányság is elfogatóparancsot adott ki ellene, tekintve, hogy a Budai Központi Kerületi Bíróság, valamint a Pesti Központi Kerületi Bíróság is kereste több folyamatban lévő ügyben. Rongálás, súlyos testi sértés és szexuális erőszak miatt folyik vele szemben büntetőeljárás.

A férfi az éjszakát már a fogdán töltötte.

Élő videóban támadt a „kiscsalád” a rendőrökre, amikor le akarták tartóztatni a fiút, aki iskolarendőrt fenyegetett

(Police nyomán Szent Korona Rádió)

Pázmány LMBTQP

Bűn, ha egy katolikus egyetem valóban katolikus – Másodfokon is nyert az LMBTQP-lobbista oktató a Pázmány ellen

Jogerősen is megnyerte csütörtökön a Pázmány Péter Katolikus Egyetem ellen ...

LMBTQP

2026. 06. 18.

Telegram posztjaink (2026.06.18.)

Az ukránok megtámadtak egy autóbuszt; Aláírta a békemegállapodást Amerika és Irán; Drag queen események gyerekeknek az USA-ban – Telegram posztjaink (2026.06.18.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 18.

neurodivergens LMBTQ

Tudtad? A fogyatékosságok és az LMBTQP identitás között jelentős az átfedés

Feltúnt már, hogy sok a szellemi képességeivel küzdő az LMBTQP ...

LMBTQP

2026. 06. 18.

Telegram posztjaink (2026.06.18.)

A német zászlót betiltották Németországban; Telegram elleni szabotázs; Hiteles tanúk Zsolti bácsiról – Telegram posztjaink (2026.06.17.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 17.

A GYERMEKVÉDELMI TÖRVÉNY ELTÖRLÉSÉT KÖVETELI A HÁTTÉR TÁRSASÁG; EGYRE LÁTVÁNYOSABBAK A NÉZETKÜLÖNBSÉGEK IZRAEL ÉS AZ EGYESÜLT ÁLLAMOK KÖZÖTT; ÚJABB ERDÉLYI FALUBAN FOGYTAK EL A MAGYAROK – Telegram posztjaink (2026.06.16.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 16.

Válaszcsapás

Válaszcsapás: Ki a valódi nemzetbiztonsági veszély?

A katonai elhárítás vegzálásai miatt néhány dolgot tisztába tesz Barcsa-Turner ...

64

2026. 06. 16.