Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...
Győzike

Magyar Péter szerint egy éve még vele akart színpadra állni Győzike

Az ellenzék aktuális sztárja reagált arra, hogy Győzike és Orbán Viktor „zebra-családtagok” lettek. Szerinte a Gáspár Győző tavaly márciusban még jelentkezett náluk, hogy felmenne velük a színpadra. Ez azért is meglepő, mert Győzike már évek óta a NER díszcigánya.

Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is 

„A zebra csak egy jelkép. Csinálhat Győzike bármit, de egy kicsit furcsa, hogy most a miniszterelnökkel milyen roadshow-t nyom. Lehet, hogy ezzel titkot árulok el, és nem akarom bántani a művészurat, de tavaly márciusban még hozzánk jelentkezett, hogy feljön velünk a színpadra, csak nem éltünk ezzel a remek lehetőséggel”

– mondta Magyar Péter a Gulyáságyú Média hétfő esti videójában.

Magyar arra reagált, hogy Gáspár Győző március 28-án arról posztolt a Facebookon, hogy Orbán Viktor miniszterelnök hivatalos levélben kérte fel, hogy segítsen neki zebrát választani a Fővárosi Állat- és Növénykertből. Az Origónak azt mondta, hogy egy fiatal zebrát választott, amit Orbán már aznap örökbe fogadott.

A miniszterelnök zebrát akar örökbe fogadni, és levelet is küldött a Fővárosi Állat- és Növénykertnek. A levél előzménye az, hogy Magyar Péter korábban egy posztban erős állításokat tett Orbán Viktor családjának hatvanpusztai birtokáról. Egyebek mellett arról is írt, hogy szerinte a családnak „házi szafarija” is van, ahol zebrákat tartanak. A Kormányzati Tájékoztatási Központ később reagált Magyar kijelentéseire, azt közölték, hogy az egész viccnek is rossz. Hogy Magyar Péter mire alapozza állításait, egyelőre nem tudni.

Mészáros Lőrinc egyik cégének Hatvanpusztához közeli telephelyén zebrákat is találtak 2024 őszén a Gulyáságyú Média munkatársai. A Mészáros Csoport azt írta 444-nek, hogy ők a zebrákat és más állatokat minden esetben engedéllyel, a hatályos jogszabályok betartásával tartják.

Győzike reagált

„Nem tagadom, hogy beszéltem Magyar Péter úrral, de leszögezem, magánbeszélgetés volt, két magánember között” – nyilatkozta kedden Gáspár Győző a Blikknek. Győzike visszautasítja, hogy fellépésről beszéltek volna, ez szerinte két okból sem lehetséges. „Egyrészt köztudottan kormánypárti vagyok, elköteleztem magam a Fidesz mellett, és ezt büszkén vállalom is. Ugyanakkor a fellépéseimet nem én intézem, nem is intézhetem, van menedzserem, irodám, én csak a dátumokat és a helyszíneket kapom meg, s mivel ezeket nem ismerem, nem is vállalhatok csak úgy hipp-hopp bárki kedvére egy fellépést, bármilyen színpadról vagy közönségről legyen is szó.” Győzike azt is mondta a Blikknek, annyira nem az ő feladata a szervezés, hogy sokszor azt sem tudja, milyen koncertre, rendezvényre megy.


Gáspár Győző március 28-án arról posztolt a Facebookon, hogy Orbán Viktor miniszterelnök hivatalos levélben kérte fel, hogy segítsen neki zebrát választani a Fővárosi Állat- és Növénykertből. Az Origónak azt mondta, hogy egy fiatal zebrát választott, amit Orbán már aznap örökbe fogadott.

Győzike korábban arról beszélt, ha kell, a vérét is adja Orbán Viktorért, akár háborúba is menne érte.

https://szentkoronaradio.com/blog/2025/03/25/orban-es-gyozike-zebra-csaladtagok-lesznek/

https://szentkoronaradio.com/blog/2025/03/23/orban-viktor-30-millios-fairol-es-a-zebrairol-beszelt-magyar-peter/

https://szentkoronaradio.com/blog/2023/11/27/arrol-szol-a-gyozike-tortenet-hogy-a-stadionokat-elciganyositsa-a-fidesz-nyilatkozta-a-tv2-nek-majd-kirugtak-a-munkahelyerol/

(Telex nyomán Szent Korona Rádió) 

Így lőtte lábon magát Amerika – Kulcsfontosságú alapanyag hiányzik a vadászgépek gyártásához

Miközben minden erejével igyekszik fenntartani hegemón hatalmát az USA a ...

Militarizált övezet

2026. 08. 4.

Telegram-posztjaink (2026.08.02.)

Több ezren maradnak meleg víz nélkül Paks leállításával; két ember meghalt az Ozora Fesztiválon; a libanoni települések földig rombolását ünneplik a zsidók

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 08. 3.

Jékely Zsombor

Véletlen lenne? Megbízott főigazgató lett Tarr Zoltán sógora

Ott folytatódik a nepotizmus, ahol az előző kormány abbahagyta? Régi ...

Belföld

2026. 08. 1.

HVIM

Figyelmeztet a HVIM: Szexuális felvilágosítás helyett a gyermekek megrontása jöhet

Közleményt adott ki a HVIM – Magyar Ellenállás arról, hogy ...

64

2026. 07. 31.

Telegram posztjaink (2026.07.31.)

Leáll Paks, pedig lettek volna megoldások; 500 liter gázolajért törölte a körözést egy ukrán toborzó tiszt; fél év alatt 28 ezer fővel csökkent Magyarország népessége – Telegram-posztjaink (2026.07.31.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 31.

Bangó Sándor Zsolti bácsi

Öngyilkos akart lenni Bangó Sándor? Az intézetis cigány „érvelési technika” a gyakorlatban

Bangó Sándor, a Zsolti-bácsi ügy arcaként ismertté vált, korábbi intézetis ...

Belföld

2026. 07. 31.