Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...

A magyar kormány nem fogja visszaküldeni, a kényszersorozás elől menekülő ukrán katonákat

„Természetesen senkit sem küldünk vissza Ukrajnába, Magyarországon minden menekült biztonságban van” – nyilatkozta Semjén Zsolt az atv.hu-nak.

Kövesd Telegram csatornánkat
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is

A miniszterelnök-helyettes, a KDNP elnöke azt követően nyilatkozott erről, hogy a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság közlése szerint menekültügyi eljárást indítottak az ukrán határon áthatolt teherautó utasai ügyében. Az eljárásban vizsgálják, hogy a kérelmezők jogosultak-e a visszaküldés, a kiadatás elleni védelemre.

Semjén Zsolt mostani nyilatkozatával egy májusi kijelentését ismételte meg, miszerint Magyarország nem fogja kiadni Ukrajnának a hozzánk menekülteket, függetlenül attól, hogy katonakötelesek vagy sem. „Az elemi humánum alapján nem engedjük, hogy a halálba küldjék őket” – mondta akkor Semjén Zsolt.

Nem akartak Amerikáért meghalni – 32 ukrán katona szökött át Magyarországra

Gyakorlatilag nincs már olyan férfi, aki elhagyhatná Ukrajnát, mindenkit visznek a frontra

(444 nyomán Szent Korona Rádió)

Jékely Zsombor

Véletlen lenne? Megbízott főigazgató lett Tarr Zoltán sógora

Ott folytatódik a nepotizmus, ahol az előző kormány abbahagyta? Régi ...

Belföld

2026. 08. 1.

HVIM

Figyelmeztet a HVIM: Szexuális felvilágosítás helyett a gyermekek megrontása jöhet

Közleményt adott ki a HVIM – Magyar Ellenállás arról, hogy ...

64

2026. 07. 31.

Telegram posztjaink (2026.07.31.)

Leáll Paks, pedig lettek volna megoldások; 500 liter gázolajért törölte a körözést egy ukrán toborzó tiszt; fél év alatt 28 ezer fővel csökkent Magyarország népessége – Telegram-posztjaink (2026.07.31.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 31.

Bangó Sándor Zsolti bácsi

Öngyilkos akart lenni Bangó Sándor? Az intézetis cigány „érvelési technika” a gyakorlatban

Bangó Sándor, a Zsolti-bácsi ügy arcaként ismertté vált, korábbi intézetis ...

Belföld

2026. 07. 31.

Az Európai Unióval karöltve ekézi a magyar oktatás normalitáspártiságát a Háttér Társaság

Újabb jelentésével támadja a magyar iskolarendszert a deviáns lobbiszervezet, a ...

LMBTQP

2026. 07. 30.

Nem mindegy, hogy koncentrál vagy transzban van a gyermek, Törölve Horváth Tamás oldala, Elítélt transzféreg a színpadon

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 29.