Uganda fővárosában két öngyilkos merénylő feltehetőleg egy katolikus szentélyt akart felrobbantani kedd reggel, ahol a hívek a keresztényüldözések mártírjaira emlékeztek. A terrorelhárítás azonban közbelépett, és a motorkerékpáros merénylőket útközben hatástalanították, ...