Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...
lmbtqp-mise

Vallásgyalázás idehaza: LMBTQP-misét tart a buzeráns Mozaik Közösség

A „mise” után közös ismerkedésre is hívják a részt vevő deviánsokat. Tehát nem arról van szó, hogy egy „szegény” kis buzi részt vesz egy szentmisén, hanem egy LMBTQP-lobbiszervezet közreműködésével április 11-én, szombaton megtartják Magyarországon az első saját, dedikáltan LMBTQP-misét.

Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítve a háborús hírekkel és a nagyvilág történéseivel

„Kedves Barátunk! Húsvét van. A feltámadás, az új kezdet, az új teremtés ünnepe. Örömmel és reménnyel telik meg szívünk, és ezt az örömöt és reményt adjuk tovább, amikor most meghívunk Téged, szeretteidet, barátaidat és minden jóakaratú embert az első magyarországi „Veletek vagyok” szentmisére a Szent Ferenc sebei templomba. (Budapest, 1011 Fő utca 43.)

Gyere el és húsvét nyolcadának szombatján ünnepeld velünk, a Mozaik Ökumenikus LMBT Keresztény Közösség tagjaival a feltámadást, az új kezdetet” – áll a Facebookon meghirdetett esemény leírásában.

A vallásgyalázó meghívást még azzal is kiegészítették a szervezők, hogy a „mise” után egy „szeretetvendégséget” tartanak, ahol lehet „ismerkedni, beszélgetni”.

Még felháborítóbb, hogy a Facebook esemény képénél egy szivárvány és egy templom látható, aminek semmi köze az LMBTQP-szervezetekhez. Ma már ezt sajnos minden alkalommal le kell írni, mert a deviánsok szeretik összemosni.

Mindez nem egyszerűen a Biblia tanításainak totális félreértelmezése: ez istenkáromló bűn. Vajon a „misét” megtartani szándékozó pap egyeztetett erről magasabb rangú egyházi vezetőkkel? Gyanítjuk, hogy nem…

Szent Korona Rádió

https://szentkoronaradio.com/blog/2025/10/29/kozszolgalati-tv-ben-kozvetitettek-az-lmbtqp-miset-nemetorszagban-queer-mise/

https://szentkoronaradio.com/blog/2026/03/28/lmbtqp-keresztutat-szerveztek-ausztria-katolikus-egyhazmegyei/

 

FSSPX

A kínai kommunisták szentelhetnek püspököt, az FSSPX nem

Miközben a Szentszék az elmúlt hónapokban rendkívüli szigorral lépett fel ...

Trón és Oltár

2026. 07. 24.

Irán Törökország Kurd

Törökország akadályozhatta meg az Irán elleni kurd felkelést

Abbász Aragcsi, Irán külügyminisztere szerint Törökország közbelépése akadályozta meg, hogy ...

Közel-Kelet

2026. 07. 23.

Telegram-posztjaink (2026.07.22.)

Egykori SZDSZ-es lett a Fidesz új frakcióvezetője; migráns gyilkolt meg egy német fiatalt; Trump kiáll tömeggyilkos cionista barátja, Netanjahu mellett

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 22.

Telegram-posztjaink (2026.07.21.)

Új vezetőt választott a Hamász; megszüntette a Tisza a Hazajárót; leállították az FSZB AI-alapú kémprogramját

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 22.

Telegram-posztjaink (2026.07.20.)

Polgár Judit nem lesz köztársasági elnök; a kommunista migráns polgármester letartóztatná a zsidó miniszterelnököt; hamarosan vége a drónok korszakának

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 20.

Selmeci őrjárat

Selmeci Őrjárat augusztus elsején – meghódítja a Felvidéket a HVIM!

Idén is a Selmeci-hegység bércei közt kalauzolja a túrázókat a ...

64

2026. 07. 20.