Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...
Műsorújság
Gaudi március 15

Gaudi: „Küldetésünk, hogy az igazságosság és szabadság mellett kiálljunk!”

Dr. Gaudi-Nagy Tamás, a Nemzeti Jogvédő Szolgálat ügyvezetője fogalmazta meg március 15-ével kapcsolatos gondolatait, melynek fő vezérfonala a magyar igazság érvényesítésének és nemzeti önrendelkezésünk megőrzésének gondolata.

Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is 

Petőfiék március 15-én alig voltak egytucatnyian, amikor elindultak és mi lett belőle… Áprilisi törvények, majd szabadságharc és örök dicsőség. Akkor és ott tudták, hogy cselekedni kell, mert a szabadság nem magától jön, az önrendelkezést, a magyar igazságot ki kell vívni a nemzeti megmaradás érdekében és azt meg is kell védeni. Nagy idők voltak, nagy emberekkel. Legyünk méltók hozzájuk!

Éljünk bárhol magyarként a világban: küldetésünk, hogy az igazságosság és szabadság mellett kiálljunk, ősi jogainkért, méltóságunkért, a magyar igazságért és a magyarok önrendelkezéséért. A csonka országban, elszakított területeken és szórványban. Most egyszerre állunk háttérhatalmi birodalmi erők és hazai kiszolgálóik nyomása alatt, elcsatolt magyar területeink pedig az azokat megszállva tartó idegen államok fennhatósága  alatt.

Aki a nemzetért dolgozik, tudja helyét és feladatát. És teszi dolgát, igaza biztos tudatában a magyar igazságért és az önrendelkezés megvédéséért. Igazak az igazért. Ez az üdvös és kívánatos.

A magyar összetartozás jegyében kell cselekednünk, hogy a történelem által felkínált újabb esélyt ne szalassza el nemzetünk az igazságtalan és önrendelkezési jogot sárba tipró diktátumok által szabott határok felülvizsgáltatására. Soha, semmilyen körülmények között nem mondhatunk le arról, hogy a trianoni és a párizsi diktátumok felülvizsgálatát követeljük és elcsatolt magyar testvéreink  jogaiért, megmaradásáért kiálljunk! E cél érdekében mindenki a maga helyén tegye meg a tőle elvárhatót. Éppen ezért fontos és támogatandó a március 10-én elindított kezdeményezés az Igazságot Magyarországnak Szövetség létrehívása érdekében. Igazságot Magyarországnak!

Kívánok minden nemzettársamnak méltóságot és szabadságot nemzeti ünnepünkön!

Ebben, a magyarság számára sorsdöntő, kihívásokkal teli időszakban erőt, s hitet erősítő, emelkedett ünneplést kívánok nemzeti jogvédő közösségünk nevében is a nemzeti ünnepünkön a határon inneni és túli minden jóakaratú magyar testvérünknek, kérve különösen a létükben súlyosan fenyegetett, végveszélyben levő kárpátaljai honfitársaink sorsának jobbra fordulását, Isten áldását és segítségét közös nemzetvédő küzdelmeinkhez.

Isten óvja és vezesse Magyarországot! Nem engedünk a magyarok jogaiból!

Budapest, 2025. március 15.

Honfitársi üdvözlettel:
a Nemzeti Jogvédő Szolgálat (www.njsz.hu) nevében
Dr. Gaudi-Nagy Tamás ügyvezető

Gaudi: A Pressmanhez szaladgáló bírák tüntettek

„Abszurd és jogilag teljes mértékben megalapozatlan a vádemelés” – Az NJSZ közleményben reagált a hazafiak elleni vádemelésre

(Gaudi-Nagy Tamás nyomán Szent Korona Rádió)

A GYERMEKVÉDELMI TÖRVÉNY ELTÖRLÉSÉT KÖVETELI A HÁTTÉR TÁRSASÁG; EGYRE LÁTVÁNYOSABBAK A NÉZETKÜLÖNBSÉGEK IZRAEL ÉS AZ EGYESÜLT ÁLLAMOK KÖZÖTT; ÚJABB ERDÉLYI FALUBAN FOGYTAK EL A MAGYAROK – Telegram posztjaink (2026.06.16.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 06. 16.

Válaszcsapás

Válaszcsapás: Ki a valódi nemzetbiztonsági veszély?

A katonai elhárítás vegzálásai miatt néhány dolgot tisztába tesz Barcsa-Turner ...

64

2026. 06. 16.

Monroe 2.0

Egyre erőszakosabban igyekszik fenntartani hegemóniáját az USA Dél-Amerikában

Az Amerikai Egyesült Államok a teljes nyugati féltekén fenn akarja ...

Geopolitika

2026. 06. 16.

Már a közmédiába vitték volna az LMBTQP-lobbistákat

A külföldről finanszírozott, nemzetbiztonsági kockázatot jelentő LMBTQP-lobbiszervezet Amnesty International számolt ...

LMBTQP

2026. 06. 16.

Hunnia-ügy

Dobjuk össze: Adománygyűjtés a Hunnia-ügy vádlottjainak perköltségére

Ugyan a Hunnia-ügy vádlottjai 2023-ban kegyelmet kaptak, de ezzel nem ...

Hírek

2026. 06. 16.

USA-Irán megállapodás

Az USA-Irán megállapodás legfontosabb sarokpontjai – Izrael nem békél meg?

Donald Trump bejelentette, miszerint az USA és Irán közötti béketárgyalások ...

Közel-Kelet

2026. 06. 15.