Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...
Medián

Három párt juthat be a parlamentbe a Medián felmérése szerint

Persze a közvélemény-kutatások sosem pontos eredményt mutatnak, sokszor torzítanak a megrendelő vagy a kutatást végző cég igényei szerint. A Medián HVG számára készített kutatását a Kuruc.info szemlézte.

Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is 

Hiába ígért családi adóparadicsomot Orbán Viktor, és hiába hirdeti a Fidesz ezernyi jó hírét, a magyar választók 56 százaléka kormányváltást akar – derül ki a hétvégén zárult legfrissebb közvélemény-kutatásból. A Medián adatai szerint a kispártok közül csak a Mi Hazánknak van komoly esélye a parlamentbe jutásra, írja a HVG.

A HVG számára készült friss Medián-elemzés a pártpreferenciákban nem talált érdemleges változást, bár a Fidesz-KDNP hajszálnyi erősödése és a Tisza Párt hasonló mértékű visszaesése azt eredményezte, hogy a tavaly november végi kimagasló Tisza-előnyhöz képest egy kicsivel összébb zárult az olló.

A választani tudó „biztos” szavazók körében (ahol a legnagyobb a hibahatár), Magyar Péterék a legutóbbi 11-gyel szemben most is 9 százalékponttal vezetnek, és ez utóbbit annak köszönhetik, hogy a Tisza-szimpatizánsok a leginkább elkötelezettek: 90 százalékuk állítja, hogy egy „most vasárnapi” választáson biztosan elmenne szavazni, míg a fideszeseknek „csak” nyolctizede nyilatkozott így, írja a lap.

Medián

https://szentkoronaradio.com/blog/2025/03/05/ujabb-szokimondo-parlamenti-beszedet-tartott-novak-elod/

https://szentkoronaradio.com/blog/2025/03/12/ezekre-az-elelmiszerekre-jon-az-arstop-de-jo-ez-a-gazdasagnak/

(Kuruc.info nyomán Szent Korona Rádió)

Felgyújtották a medjugorjei kültéri oltárt és meggyalázták Szűz Mária szobrait az egyik legnagyobb zarándoklat előtt

Miután a medjugorjei Szűz Mária-szobrokat az éjszaka folyamán megrongálták, nyilvánosságra ...

Nagyvilág

2026. 07. 28.

Telegram-posztjaink (2026.07.27.)

Iráni kereskedelmi hajót lőttek ki az ukránok; közösségi összefogással folytatódik a Hazajáró; migráns mészárolt a parkolóbérlete miatt

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 27.

Telegram-posztjaink (2026.07.26.)

Törökország hosszú távú stratégiát dolgozott ki Izrael ellen; migráns hajtott a tömegbe a berlini pride-on; zsidó telepesek végeztek ki négy palesztint Ciszjordániában

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 27.

telegram

Gyerekek előtt mutogatta a s*ggét egy buzeráns; ombudsmani eljárás indult a Bűnvadászok ellen; embercsempészekkel működik együtt a migránsmentő Sea-Watch – Telegram-posztjaink (2026.07.25.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 26.

telegram

A bíróság a deviánsokat védi; elegük van az ukránoknak; meghalt a sokkoló élményben részesült cigány – Telegram-posztjaink 2026.07.24.

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 25.

FSSPX

A kínai kommunisták szentelhetnek püspököt, az FSSPX nem

Miközben a Szentszék az elmúlt hónapokban rendkívüli szigorral lépett fel ...

Trón és Oltár

2026. 07. 24.