Dátum betöltése...
Nap betöltése...
Időjárás betöltése...
GYSEV Cargo Zrt.-be vásárolta be magát Tiborcz István

GYSEV Cargo Zrt.-be vásárolta be magát Tiborcz István

Tovább növekszik Orbán vejének vagyona.  Tiborcz István többségi tulajdonnal rendelkezik a Waberer’s International Nyrt.-ben, ami 70 %-os részesedést szerzett a GYSEV Cargo Zrt.-ben.

Kövesd Telegram csatornánkat!
Folyamatosan frissítjük a közel-keleti háború híreivel
és az orosz-ukrán konfliktus rövid híreivel is 

A közlemény szerint a társaság 62,5 százalékos részesedésének megvásárlásáról hétfőn írták alá a szerződést, a Waberer’s ezen kívül kötelezettséget vállalt csaknem 2 milliárd forint tőkeemelésre a vasúti logisztikai infrastruktúra fejlesztése érdekében. A Tiborcz István cégével kötött tranzakció 2025 első félévének végén zárulhat le, a maradék tulajdonrész a GYSEV Zrt. birtokában marad.

A GYSEV Cargo Zrt. Magyarország második legnagyobb vasúti fuvarozó társasága, amely az osztrák leányvállalaton, a Raaberbahn Cargo Gmbh-n keresztül Ausztriában is elláthat vasúti fuvarozási szolgáltatásokat.

A Budapesti Értéktőzsde prémiumkategóriájában forgó Waberer’s csoport főrészvényese Tiborcz István, a miniszterelnök veje, de jelentős kisebbségi tulajdonos a szintén tőzsdén jegyzett Mol Nyrt. is.

A Waberer’s csaknem egy éve, a PSP Csoportban szerzett többségi tulajdon révén a román piacra is belépett vasúti fuvarozóként, tevékenysége így a jövőben immár 3 országra terjed ki.

Ezzel lehetővé válik, hogy az országot eddig közúton elhagyó áru nagyobb arányban kerülhessen át vasútra.

A Waberer’s Csoport novemberben a Magyar Posta Életbiztosítót és a Magyar Posta Biztosítót is megvásárolta.

NER-adóparadicsom: Tiborcznak a lopott vagyon után adót sem kell fizetnie

Kisgömböcök tovább híznak: Mészáros 1000 milliárdos, Tiborcz 100 milliárdos

(Magyar Jelen nyomán Szent Korona Rádió)

Telegram-posztjaink (2026.07.15.)

Gyorsan eszkalálódik a közel-keleti helyzet; Szijjártó Péter bejelentette, hogy lemond a mandátumáról; a világűr az új hadszíntér!? – Telegram-posztjaink (2026.07.15.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 16.

A magyar név nem lehet a románnal egy sorban

A magyar nevek miatt leszerelik az utcanévtáblákat Sepsiszentgyörgyön

Újabb csapás a magyar nyelvi jogokra Erdélyben. Leszerelik a kétnyelvű ...

Elszakított területeink

2026. 07. 16.

Telegram-posztjaink (2026.07.14.)

Történelmi egyházat támad a Tisza-kormány; több NATO-ország is ellenzi Ukrajna támogatását; az EU-ban már kötelező lesz a vezetőt figyelő kamera minden új autóban – Telegram-posztjaink (2026.07.14.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 15.

Háttér Társaság

Transzlobbista kampányt indít a Háttér Társaság

A nemzetbiztonsági kockázatot jelentő Háttér Társaság kampányt indít, amellyel be ...

LMBTQP

2026. 07. 15.

Telegram-posztjaink (2026.07.13.)

Nyolcéves kislányt mészárolt le Izrael; jöhet a privát üzenetek tömeges megfigyelése; utasokkal teli autóbuszt ért csapás Luhanszk megyében – Telegram-posztjaink (2026.07.13.)

A Szent Korona Rádió weboldalán csak a legfontosabb és legbővebb ...

Hírek

2026. 07. 13.

Ann Widdecombe Reform UK konzervatív

Saját házában gyilkoták meg a volt brit konzervatív minisztert

Sokkban a brit közélet, miután délnyugat-angliai otthonában holtan találták a ...

Hírek

2026. 07. 13.